Supergrote ALOË ARBORESCENS: gezond en onlangs nog verpot!
Beschrijving
Aloë arborescens, ook bekend als Krantz aloe of bergaloë, is een veelzijdige en robuuste vetplant die oorspronkelijk uit het Midden-Oosten komt. Deze plant staat bekend om zijn decoratieve groene bladeren met een grijzig viltlaagje, wat hem een stoere uitstraling geeft.
De Bergaloë vereist weinig water, dankzij de grote watervoorraad in zijn bladeren. Geef de plant eens in de twee weken water, afhankelijk van de omgevingsomstandigheden. Tijdens de zomermaanden kan de plant ook buiten geplaatst worden, zolang hij maar niet in de volle zon staat.
Deze plant wordt hier te groot. De plant is onlangs nog in een ruimere (binnen)pot verplant, zodat de plant weer verder kan groeien :)
Afmetingen pot
Hoogte: circa 23 cm, diameter circa 28 cm.
Afmetingen plant
Hoogte: circa 42 cm, breedte circa 50 cm.
Nu met handige NIEUWE plantensproeier 0,5 liter. Materiaal: kunststof, kleur: antraciet met zwarte sproeidop.
Alles bij elkaar voor 12,50 in Middelburg op te halen!
- Type: Kamerplanten en Bloempotten
9weeks
11 advertenties
18 jaar actief op het Prikbord