Sunra Rainbow elektrische scooter In prijs verlaagd !!
Beschrijving
Zowel beschikbaar in 25 als 45km/h (brom of snorscooter) in de volgende kleuren: geel, zwart & rood.
Lichtgewicht en flexibel (weegt slechts 49 kg) en is uitgerust met een slim LCD-bedieningspaneel waarop u het batterijniveau, de snelheid, de tijd en de afgelegde kilometers kunt aflezen. Dit alles maakt de Sunra Rainbow uitermate gemakkelijk te hanteren voor uw dagelijkse woon-werkverkeer.
Dankzij de uitneembare 60V20Ah lithium accu kunt u uw Rainbow thuis, op het werk of waar u ook bent opladen. Het is uitgerust met een 4A-lader, waardoor de oplaadtijd wordt teruggebracht tot 4-5 uur.
De borstelloze elektromotor van 1000 W beschikt over 3 rijmodi voor een optimale zuinigheid en bereikt een topsnelheid van maximaal 45 km/u of 25 km/u.
Hij is uitgerust met hydraulische voor- en achtervering, schijfremmen voor en fabriekstassen in de kleur van de scooter.
Standaard is de scooter uitgerust met een USB-oplaadpoort en een alarm.
Bel of mail ons voor een afspraak, ook in de avond is mogelijk.
Ook voor onderhoud aan uw Sunra bent u aan het juiste adres !
Vrijdag en zaterdag is onze winkel geopend van 10:00 tot 17:00 uur.
Nu in prijs verlaagd van €1598,- naar €1298,- !!!!!
Kanaalstraat 47 Oost-Souburg
[email protected]
scoot-e.nl
0612964922
- Merk: Overige Merken
Scoot-e

27 advertenties
22 jaar actief op het Prikbord
-
Tweede handse Iva Z1000 scootmobiel € 1.998,-
-
𝗘𝗠𝗖𝗢 𝗡𝗼𝘃I elektrische scooter € 875,-
-
Goccia elektrische scooter € 698,-
-
Iva Roobooter X40 elektrische rolstoel € 2.698,-