Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plaats advertentie

Studieboeken operator C

Gratis
40x bekeken sinds 31 okt. '26
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Compleet boekenpakket voor de opleiding operator (VAPRO) C.
Ook bijgevoegd de boeken voor Nederlands, Engels en rekenen.

Organische chemie voor procesoperators : niveau 4 ISBN 9789053011416
Algemene en anorganische chemie voor procesoperators ISBN 9789053011430
Natuurkunde deel 1 operator c ISBN 9789086303328
Natuurkunde deel 2 operator c ISBN 9789086303335
Wiskunde operator C ISBN 9789086303311
Procestechnologie deel 3 ISBN 9789086303281
Antwoordenboek Procestechnologie deel 3 ISBN 8713791075509
Procestechniek deel 4 voor Operator C ISBN 9789086303298
Antwoordenboek Procestechnologie deel 4 ISBN 8713791075516
Meten, regelen en besturen van processen ISBN 9789492083142
Procesbeheersing ISBN 9789492083081
Milieutechniek en milieuzorg ISBN 9789086303472
Elektrotechniek voor operator C ISBN 9789086301454
Bedrijfs- en Organisatiekunde ISBN 9789086303397
Onderhoudsmanagement ISBN 9789086303588

Competent Nederlands 3F ISBN 9789041510921
Competent Nederlands 3F Docentenboek ISBN 9789041508621
Samengevat mbo Rekenen voor niveau 3 ISBN 9789001299941
Engels A2 Next Move ISBN 9789041511195
Engels B1 Moving on ISBN 9789041511201

Algemeen
  • Niveau: Overige Niveaus
Advertentienr. 11424394

Markvv

3 advertenties
4 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht