Seat leon 1.8 tfsi
Beschrijving
Mooie en goed rijdende auto, altijd netjes warm gereden en normaal mee omgegaan. De auto is getuned naar ±200 pk, en de originele software is nog gewoon aanwezig, dus kan altijd terug naar standaard als je dat wilt.
Het onderhoudsboekje zit erbij. Op 24-01-2026 zijn het druklager en de hulpcilinder van de koppeling vervangen, dus schakelt strak en zonder problemen.
De middendemper is eruit, waardoor hij een lekker diep en sportief geluid heeft zonder dat het asociaal wordt. Rijdt gewoon fijn, ook op de snelweg. De ramen zijn getint, wat ’m een stoere uitstraling geeft.
Auto rijdt zoals het hoort: trekt goed door, ligt strak op de weg en alles voelt gewoon goed aan. Ideale auto voor iemand die iets sportiefs zoekt.
Let op: word nog soms mee gereden!
- Model: Leon
- Carrosserie: MPV
- Bouwjaar: 062009
- Brandstof: Benzine
- Kilometerstand: 152.388km
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1800cc
- Aantal deuren: 4/5
- Kleur: Zilver of Grijs
- Rijhulpsystemen: Cruise Control
- Extra's: Airconditioning, Elektrische Ramen, Trekhaak
Inge Geuze
1 advertentie
22 jaar actief op het Prikbord