Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Renault Master t35 2.0 dci 150 l2h2 extra | nieuw model | camera | parkeers

€ 38.599,-
67x bekeken sinds 31 jan. '25
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 250 occasions, waaronder deze Renault Master uit 2024.

Met een auto als deze Renault Master komt u absoluut goed voor de dag. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Openwaaiende portieren kunnen gevaar opleveren. Daarom is de schuifdeur voor passagiers extra handig en veilig. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.

Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze Renault Master is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. De elektronische systemen in deze Renault helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Met full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze Renault helemaal compleet.

Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!

WhatsApp met Samuel 0642245700! Dit mag ook 's avonds en in het weekend.

Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën. 

Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Meer informatie

Algemene informatieMerk: Renault
Model: Master
Type: T35 2.0 dCi 150 L2H2 Extra
Modeljaar: 2024
Referentienummer: ##4349Technische informatieKoppel: 360 Nm
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.998 cc
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 80 liter
Aandrijving: VoorwielaandrijvingMaten en gewichtenGVW: 3.500 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 359 cmFunctioneelInhoud laadruimte: 10.800 lMilieuCO₂-uitstoot (WLTP): 202 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMPStaatAantal sleutels: 2 (2 handzenders)Financiële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 178 per kwartaalBeschikbare afleverpakketten:

  • Tenaamstelling (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
  • Bovag Afleverpakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Algemeen
  • Model: Master
  • Bouwjaar: 2024
  • Brandstof: Diesel
  • Kilometerstand: 8km
  • Transmissie: Handgeschakeld
Comfort
  • Rijhulpsystemen: Cruise Control
In samenwerking met AutoZeeland
Advertentienr. 8308438