Opel Mokka turbo 130 at6 gs line | camera | adaptieve cruise control | dode
Beschrijving
Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Opel Mokka uit 2021.
Opel is al decennia lang een van de meest geliefde en vertrouwde merken. En dat is aan alles te merken. Betrouwbaar, vooruitstrevend, beproefde techniek. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Wat betreft geluidskwaliteit is DAB-radio de nieuwe standaard. Het verfijnde audiosysteem maakt de ervaring compleet. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Mokka is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op en we regelen een afspraak!
WhatsApp met William 06-42732686! Dit mag ook 's avonds en in het weekend.
Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Meer informatie
Algemene informatieMerk: Opel
Model: Mokka
Type: Turbo 130 AT6 GS Line
Modelreeks: 2020 - 2024
Referentienummer: ##9843Technische informatieKoppel: 230 Nm
Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 1.199 cc
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 44 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.740 kg
Wielbasis: 256 cmMilieu en verbruikGemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot (WLTP): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMPFinanciële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaalBeschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- BOVAG Afleverpakket (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
ProductveiligheidEU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl [email protected]
- Model: Mokka
- Carrosserie: SUV
- Bouwjaar: 2021
- Brandstof: Benzine
- Kilometerstand: 96.013km
- Transmissie: Automaat
Auto Koese Nieuwe Tonge
AutoZeeland
184 advertenties
5 jaar actief op het Prikbord
- Heel Zeeland