Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

#nu beschikbaar# Appartement / Studio te huur (3 tot 6 maanden max)

€ 1.250,- p.m.
200x bekeken sinds 5 mei '25
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Per direct beschikbaar: ons appartement/studio te huur in Goes.

Compleet, voorzien van woonkamer, keuken, nieuwe douche en toilet, bergruimte en slaapgedeelte.

Verwarming en koeling door middel van airco. Keuken voorzien van koelkast, vriesvak, magnetron, kookplaat, espressomachine (koffiebonen), waterkoker en wat je nog meer kunt bedenken.

Bij interesse graag bericht hier of appen op 0615967538 (niet bellen), wij nemen vervolgens contact op met jou. Wij lezen ook graag wie je bent en wat je situatie is.

Privé gelegen op begane grond (zonder verdieping) met eigen terras/tuin van dezelfde grootte die omheind is en niet gedeeld hoeft te worden. Veel privacy. Gratis parkeerruimte.

Op loopafstand is een klein winkelcentrum met supermarkt, bakker e.d. en het is op 15 minuten lopen van het station en 20 minuten lopen van het centrum van Goes (Markt).

Insteek is mensen die tijdelijke woonruimte zoeken een overbrugging te bieden. Vandaar 3 tot 6 maanden max in overleg. Inschrijven op het adres is niet mogelijk. 

Huisdieren en roken niet toegestaan, maximaal 2 personen.

De woonruimte is gemeubileerd, van alle gemakken voorzien en kosten voor GWE zijn inbegrepen mits normaal gebruik, dit wordt gemonitord.

Maandelijks wordt de woonruimte gecheckt op hoe het gebruikt wordt door de eigenaar (om verkeerd gebruik tegen te gaan). 

Betaling huur is vooruitbetaling.
1 maand huur is borg.

Overzicht
  • Gebruiksoppervlakte wonen: 40m2
  • Soort Bouw: Bestaande Bouw
  • Aantal Slaapkamers: 1
Advertentienr. 8816885

Goesenaar1979

1 advertentie
7 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht