Nissan Note 1.2 dig-s tekna automaat climate / navi / 360 camera / cruise /
Beschrijving
Met een auto als deze Nissan Note komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2016. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Verder is de Nissan uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bediende ramen.
Met de hulp van vier camera's, biedt de 360 graden camera op deze auto een panoramisch zicht, wat bijzonder nuttig is bij het parkeren en manoeuvreren. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. Gemak staat voorop bij deze Nissan Note. Bijvoorbeeld merkbaar aan de keyless entry. Ook is de Nissan uitgerust met: navigatiesysteem, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Meer informatie
Algemene informatieMerk: Nissan
Model: Note
Type: 1.2 DIG-S Tekna AUTOMAAT
Modelreeks: okt. 2013 - jul. 2016Technische informatieKoppel: 147 Nm
Aantal cilinders: 3
Motorinhoud: 1.198 cc
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 41 liter
Wielbasis: 260 cmVerbruikBrandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)HistorieOnderhoudsboekjes: AanwezigFinanciële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
- Model: Note
- Carrosserie: MPV
- Bouwjaar: 2016
- Brandstof: Benzine
- Kilometerstand: 65.103km
- Transmissie: Automaat
- Rijhulpsystemen: Cruise Control, Navigatie, Start/Stop Systeem
- Extra's: Keyless Entry
ART Auto's
AutoZeeland
89 advertenties
7 jaar actief op het Prikbord