NIEUW: Holland & Barrett Vegan OMEGA-3 met DHA en EPA - 53x
Beschrijving
Holland & Barrett Vegan Omega-3 met DHA en EPA is een plantaardig alternatief voor visolie.
DHA (docosahexaeenzuur) en EPA (eicosapentaeenzuur) zijn essentiële vetzuren die we niet zelf kunnen aanmaken. We moeten deze belangrijke vetzuren daarom uit onze voeding halen. Je kunt je voeding aanvullen met een supplement.
DHA is goed voor ons gezichtsvermogen en onze hersenen en DHA en EPA zijn goed voor het hart.
EPA en DHA komen van nature veel voor in vis en in schelp- en schaaldieren - en zitten dus ook in visolie. Vissen kunnen echter net als mensen zelf geen omega-3 vetzuren aanmaken, maar halen deze uit de algen die ze eten. Deze olie kan ook direct worden gewonnen uit algen, en dat is precies wat wij bij onze vegan omega-3 hebben gedaan! Terug naar de bron dus. Hierdoor is dit omega-3 supplement ook geschikt voor vegetariërs en veganisten. Omdat deze capsules geen vis(olie) bevatten, hebben ze bovendien geen vissige nasmaak.
Deze capsules zouden ook goed moeten zijn voor een droge huid. Mij werden deze capsules aangeraden, omdat de echte visolie capsules meer belastend waren voor mijn maag (ik ben maag patiënte). Alleen heb ik bij het korte gebruik van deze capsules ook last van mijn maag gekregen, ik durf ze dus niet meer te slikken.
Totaal: 53 (zachte) capsules. Eén gesloten verpakking en één aangebroken verpakking.
Aanbevolen hoeveelheid: 1 capsule per dag.
Tenminste houdbaar tot 12-2027.
Nieuwprijs per 30 stuks 25 euro.
9weeks
12 advertenties
18 jaar actief op het Prikbord