Massage workshop voor twee
Beschrijving
Leer de kunst van aanraking – samen ontspannen én leren
Heb je altijd al willen weten hoe je een fijne ontspanningsmassage geeft? Of wil je je partner, vriend of vriendin eens écht verwennen met een massage die verder gaat dan “even de schouders losmaken”? Dan is deze workshop iets voor jullie.
In een ontspannen setting leer je in 3 uur de basistechnieken van een ontspanningsmassage. Geen droge theorie, maar hands-on oefenen, lachen, leren en vooral: genieten. Je hoeft geen ervaring te hebben – ik begeleid jullie stap voor stap.
Wat leer je?
Jullie kiezen zelf welk deel van het lichaam jullie willen leren masseren. Bijvoorbeeld:
-
Rug, schouders en achterzijde benen – ideaal voor diepe ontspanning
-
Armen, handen, voorzijde benen en buik – zacht en verbindend
-
Nek, hoofd, gezicht en borstkas – rustgevend en intiem
-
Of geef zelf aan wat jullie willen leren – ik pas me aan
Praktisch
-
Locatie: De Zeeuwse Tuinkamer in Heinkenszand
-
Duur: 3 uur
-
Inclusief koffie, thee, water, fruit en iets lekkers
-
Voor duo’s: partners, vrienden, familie – iedereen is welkom
-
€ 89,00 per persoon (bij 2 deelnemers)*
Waarom deze workshop?
-
Je leert iets waardevols
-
Je hebt quality time samen
-
Je gaat ontspannen én geïnspireerd naar huis
* Regelmatig krijg ik de vraag of je jezelf ook zonder partner kan aanmelden. Dat kan, ik probeer je dan zo snel mogelijk te koppelen aan een andere persoon zonder partner.
Wil je een datum prikken of heb je vragen? Stuur me gerust een bericht. Ik kijk ernaar uit om jullie te ontvangen in De Tuinkamer.
Massage De Zeeuwse Tuinkamer
Zakelijk
3 advertenties
2 jaar actief op het Prikbord
-
Relaxte Massage € 55,-
- Heinkenszand
-
Toon nummer