Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mash two-fifty (QM 250) inruil/bezorging mogelijk

€ 1.500,-
53x bekeken sinds 11 nov. '25
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Te koop:
Mash two-fifty (QM 250) inruil/bezorging mogelijk
Bouwjaar: 2014
Km stand: ca 5580

Leuke Mash two fifty 250cc 1 cilinder. Deze mash is van 2014, ingevoerd in 2019. De vorige eigenaar woonde in de grens regio Zeeuws-vlaanderen en de motor is dan ook ingevoerd vanuit België, papieren van destijds zitten er nog netjes bij.

Mash is een Frans motormerk, gemaakt in China. Kwalitatief geen japanner, maar zeker wel leuke motoren voor weinig geld en alles is er nog voor te krijgen. Hij heeft een vermogen van 14Kw en is daarmee geschikt voor het A2 rijbewijs.

De motor heeft voor verkoop het volgende onderhoud gehad:

· Olie en filter vervangen
· Bougie vervangen
· Remvloeistof voor en achter vervangen

Uiterlijk ziet hij er nog netjes uit, gebruikerssporen overeenkomstig met de leeftijd, maar geen gekke dingen. Hij is voorzien van een versnellingsindicator.

Contact opnemen:
Graag alle informatie tot je nemen alvorens te reageren, dus waar ik woon etc. Verder reageer ik snel op de mp app op al je vragen en je kunt daar ook mijn telefoon nummer krijgen wanneer dit gewenst is. Graag fatsoenlijk communiceren, niet bij de eerste zin wat is de laagste prijs, want daar reageer ik niet op.

Over mij:
Ik heb een eenmanszaak waarbij ik onderhoud, reparatie en handel in motorfietsen doe. Ik doe dit naast een bijna fulltime baan maar ben wel netjes ingeschreven ed. Ik heb zelf een achtergrond in de autotechniek en heb een werkplaats aan huis. Door mijn achtergrond en inmiddels ook wat jaren praktijkervaring met motorfietsen weet ik wat ik inkoop maar ook wat ik er aan moet doen om hem klaar te zetten voor verkoop. Ik werk met kleine marges omdat ik vanuit huis werk en er niet van afhankelijk ben. Ik probeer zo eerlijk mogelijk te handelen, ik verkoop sowieso geen motoren met verborgen gebreken die bij mij bekend zijn. Verder kun je de koop wel vergelijken met een particuliere koop, ik werk met zulke kleine marges dat garanties geven ed niet mogelijk is, uiteraard is alles bespreekbaar maar standaard is dit niet het geval. Enige verschil tov kopen bij een particulier is wel dat de motor objectief is nagekeken voor verkoop, dit is uiteraard geen garantie maar wel een goed vertrekpunt.

Algemeen
  • Merk: Mash
  • Motorvermogen: 16kW
  • Aantal Cilinders: 1
  • Motorinhoud: 250cc
Advertentienr. 9769110

reneclarisse

4 advertenties
23 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht