Karsten oppomptent 3 bij 3
Beschrijving
Deze stormvaste Karsten oppomptent van stevig Ten Cate doek, is binnen enkele minuten op te zetten met of zonder voortent. Het is een geweldige en complete tent, wij hebben er veel plezier van gehad, maar wegens aanschaf van een ander kampeermiddel wordt hij al een aantal jaren niet meer gebruikt.
De tent, nieuw gekocht eind 2000, verkeerd ondanks zijn leeftijd in goede conditie, is van de eerste eigenaar en is altijd zorgvuldig opgeborgen geweest. Geen lekkages in doek of de buizen. Handleiding is aanwezig. De afmeting is 300 bij 300, stahoogte 210, kleur beige. De tent heeft meerdere ventilatie openingen voor een prettig binnenklimaat.
De boogstokken van de voortent zijn in 2008 vervangen door Karsten voor stevigere buizen.
De tent wordt geleverd met boogluifel, voorwand, regenluifel, tenttapijt, extra grondzeil voor in de voortent, folieraam, hordeur, elektrische pomp, haringen, scheerlijnen en draagzakken.
Vanwege het gewicht alleen ophalen mogelijk in Oost-Souburg.
jbb
1 advertentie
22 jaar actief op het Prikbord