Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plaats advertentie

Honda Varadero XL1000V incl kofferset (inruil mogelijk)

€ 3.250,-
12x bekeken sinds 30 okt. '26
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Te koop:
Honda Varadero XL1000V met 3 delig kofferset en vers onderhoud (inruil mogelijk)
Bouwjaar: 2001
Km stand: ca 38940

Mooie Honda xl 1000 v Varadero met een 3 delig kofferset. Deze Honda’s staan bekend om hun sterke 1000cc 2 cilinder blok en fijne tour eigenschappen. Het model is uitgerust met CBS (gecombineerd remsysteem)

Deze motor is voorzien van een grote beurt waarbij onder andere:

· Olie en filter vervangen
· Remvloeistof vervangen
· Luchtfilter vervangen
· Bougies vervangen
· Balhoofdlagers vervangen
· Voorvorkkeerringen vervangen
· Tandwiel en kettingset vervangen
· Remblokken voor vervangen
· Carburateurs ultrasoon gereinigd en voorzien van nieuwe pakkingen
· Brandstoffilter vervangen

Zoals je ziet kosten en moeite gespaard om deze motor in top conditie te houden. De historie van de afgelopen jaren zit er ook nog eens netjes bij, evenals een boekje en de reservesleutels. Dat maak je niet meer zo snel mee bij een motor van deze leeftijd.

De motor loopt en rijdt fantastisch zoals het hoort. Hij staat verder nog op nette banden.

Hij is verder voorzien van een druppellader aansluiting, middenbok standaard en verhoogd (verstelbaar) ruitje.

Contact opnemen:
Graag alle informatie tot je nemen alvorens te reageren, dus waar ik woon etc. Verder reageer ik snel op de mp app op al je vragen en je kunt daar ook mijn telefoon nummer krijgen wanneer dit gewenst is. Graag fatsoenlijk communiceren, niet bij de eerste zin wat is de laagste prijs, want daar reageer ik niet op.

Over mij:
Ik heb een eenmanszaak waarbij ik onderhoud, reparatie en handel in motorfietsen doe. Ik doe dit naast een bijna fulltime baan maar ben wel netjes ingeschreven ed. Ik heb zelf een achtergrond in de autotechniek en heb een werkplaats aan huis. Door mijn achtergrond en inmiddels ook wat jaren praktijkervaring met motorfietsen weet ik wat ik inkoop maar ook wat ik er aan moet doen om hem klaar te zetten voor verkoop. Ik werk met kleine marges omdat ik vanuit huis werk en er niet van afhankelijk ben. Ik probeer zo eerlijk mogelijk te handelen, ik verkoop sowieso geen motoren met verborgen gebreken die bij mij bekend zijn. Verder kun je de koop wel vergelijken met een particuliere koop, ik werk met zulke kleine marges dat garanties geven ed niet mogelijk is, uiteraard is alles bespreekbaar maar standaard is dit niet het geval. Enige verschil tov kopen bij een particulier is wel dat de motor objectief is nagekeken voor verkoop, dit is uiteraard geen garantie maar wel een goed vertrekpunt.

Algemeen
  • Merk: Honda
  • Aantal Cilinders: 2
  • Motorinhoud: 1000cc
Advertentienr. 11419402

reneclarisse

3 advertenties
24 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht