Haagbeuk - carpinus betulus potgekweekt
Beschrijving
De haagbeuk is een sterke plant die het ook goed doet op een natte ondergrond zoals kleigrond. Dit in tegenstelling tot de groene beuk (fagus sylvatica) die soms moeite heeft op zware kleigronden goed aan te slaan. Het blad van de haagbeuk wordt in de herfst geel->grijs/bruin en de plant is (grotendeels) bladverliezend. Loopt in het voorjaar snel en gelijkmatig uit en groeit sneller als een groene beuk.
Beschikbaar als potgekweekte planten, deze kunnen daardoor het hele jaar rond aangeplant worden. Nu is de perfecte planttijd!
De volgende plantmaten zijn beschikbaar:
40-60 cm
60-80 cm
80-100 cm
100-125 cm
125-150 cm
150-175 cm
175-200 cm
Informeert u naar de actuele prijzen.
Voor een meter strekkende haag kunt u rekenen met 5 stuks. Plaatst u de planten zigzaggend kunt u 8 stuks aanhouden.
De Plantenier- gespecialiseerd in het leveren en ook plaatsen van haagplanten. Daarnaast ook een wisselend assortiment aan andere tuinplanten beschikbaar. Wij zijn geen tuincentrum maar leveren veelal direct vanuit de kweker. Daarom kunnen wij de prijzen laag houden en krijgt u de beste kwaliteit. Wij zijn altijd goedkoper als het tuincentrum!
U kunt uw bestelling afhalen op afspraak. Ook hebben wij een eigen bezorgdienst. Bezorgkosten afhankelijk van bestelgrootte en afstand.
Kijk ook eens bij onze andere advertenties. Op verzoek kunnen wij u onze complete assortimentslijst+prijzen toesturen.
U kunt uw bestelling plaatsen door mij te bellen, whatsappen of een bericht via Zeelandnet te versturen, ook bij vragen. Of via email: [email protected] Tel./whatsapp: 06-21118739 Maarten, de Plantenier
- Soort: Vaste Plant
- Lichtbehoefte: Halfschaduw
- Bloeiperiode: Bloeit Niet
De Plantenier
Zakelijk
37 advertenties
11 maanden actief op het Prikbord
- Hellevoetsluis
-
Toon nummer