Ford Fiesta 1.6-16v futura 1e eigenaar / airco / elektr. ramen / lm velgen
Beschrijving
Rijden als nieuw? Dan is deze Ford Fiesta een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Ford Fiesta heeft het allemaal! Deze goed onderhouden auto is van het bouwjaar 2007 en komt van de eerste eigenaar. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen voor.
In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. De Ford is standaard voorzien van: lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Meer informatie
Algemene informatieMerk: Ford
Model: Fiesta
Type: 1.6-16V Futura
Modelreeks: okt. 2005 - dec. 2007
Modelcode: B256/B257Technische informatieKoppel: 146 Nm
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.596 cc
Transmissie: 4 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.570 kg
Wielbasis: 249 cmMilieu en verbruikBrandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Emissieklasse: Euro 4HistorieOnderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1Financiële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaalProductveiligheidFabrikant: Art Auto's Stanleyweg 14 4462GN GOES, NL 0113226843 http://www.artautos.nl [email protected]
- Model: Fiësta
- Carrosserie: Hatchback
- Bouwjaar: 2007
- Brandstof: Benzine
- Kilometerstand: 66.319km
- Transmissie: Automaat
- Extra's: Airconditioning
ART Auto's
AutoZeeland
110 advertenties
8 jaar actief op het Prikbord
-
Toyota Yaris 1.0-16v vvt-i luna € 1.950,-