Deze hele lieve Beagle zoekt een heel lief baasje!
Beschrijving
Betsy is een lief Beagle meisje van een jaar of 5 á 6 oud.
Het leven heeft haar tot nu toe niet mee gezeten en bestond vooral uit het produceren van pups. Wanneer ze geen pups had, werd ze gewoon op straat gezet en moest ze het zelf maar uitzoeken. Ze at dan ook heel regelmatig mee met een groepje katten wat dagelijks bij haar in de buurt gevoerd werd.
Afgelopen weekend is haar leven echt 180 graden omgedraaid. Een lieve vrouw heeft haar van straat mee genomen en naar de castratiekliniek gebracht. Geen puppy’s meer voor haar. Daar is ze gesteriliseerd en ontdaan van de honderden teken die ze bij zich droeg. Terug op straat zetten konden we haar eigenlijk niet meer (en zolang een hond niet gechipt is, is het volgens de Spaanse wet een zwerfdier en mag je het meenemen) en zo is ze in een pleeggezin gekomen.
Daar ontpopt ze zich als een heel lief en zachtaardig hondje wat het liefst de hele dag knuffelt en bij je in de buurt is. Het gastgezin heeft nog een hele beestenbende aan honden en katten rondlopen en die accepteerden haar eigenlijk direct als lid van de roedel. Ook gaat zij vanaf het eerste moment goed met alle andere dieren.
Je kan aan haar zien dat ze een zwaar leven heeft gehad en niet veel liefde heeft gekend. Aan de ene kant wordt ze heel graag geknuffeld maar aan de andere kant vindt ze dat ook nog wel een beetje spannend en neemt ze soms een lage houding aan alsof ze bang is dat ze geslagen gaat worden. Ook lichamelijk heeft ze flink afgezien. Haar melkklieren hangen bijna tot op haar enkels (zal wel nog wat slinken na de sterilisatie) en ze heeft een verwaarloosde oorontsteking aan een van haar oren (wordt ze op dit moment voor behandeld). Ook is de kans heel erg groot dat ze als gevolg van de vele teken een ziekte als ehrlichia of anaplasma heeft opgelopen. Daar wordt ze binnenkort op getest en mocht ze dat hebben, dan is dat gelukkig goed te behandelen.
Betsy zoekt een lieve zorgzame baas bij wie ze haar verleden helemaal achter zich kan laten. Iemand bij wie ze de aandacht en de knuffels krijgt die ze in het verleden nooit gehad heeft.
Ze houdt daarnaast ook wel van een goede stevige wandeling, maar je moet er daarbij wel rekening mee houden dat het kan zijn dat ze zo met haar neus bezig is, dat ze vergeet om te plassen. Dit in combinatie met haar lange straatverleden kan dat ook maken dat ze in het begin misschien nog wel eens een plasje in huis zal doen. Betsy is daarnaast een echte Beagle voor wie eten erg belangrijk is en ze kan heel beledigd kijken als ze haar zin niet krijgt. Dus je moet ook niet gek staan kijken als ze een keer de prullenbak overhoop haalt.
Verder wil Betsy vooral gewoon heel erg lief gevonden worden en zoekt ze een baas bij wie ze dat mag vinden. Ben jij dat?
Betsy verblijft nog in een gastgezin in Zuid-Spanje.
Voor meer informatie of interesse, neem contact op (o.v.v. Betsy) via [email protected] of via WhatsApp op: 0034621250060.
Adoptie verloopt via Stichting MANOS AMIGAS para animales sin hogar. Alle honden zijn gesteriliseerd of gecastreerd en volledig gevaccineerd, hebben een chip en Europees paspoort.
De adoptiebijdrage is € 320,- inclusief transport!
- Soort: Beagles, Bassets en Lopende Honden
- Geslacht: Teef
- Leeftijd: 5jr.
- Gechipt: Ja
- Geregistreerd: Ja
- Ontwormd: Ja
Ellenjansen
1 advertentie
7 jaar actief op het Prikbord