De ontdekking van het dagelijks leven Van Bosch tot Bruegel
Beschrijving
2305 De ontdekking van het dagelijks leven Van Bosch tot Bruegel, door Peter van der Coelen, Friso Lammertse e.a. Uitg. Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam, 2015. ISBN 9789069182889, softcover, 23 x 28cm, met prachtige illustraties, 296 blz. z.g.a.n.
Het dagelijks leven uit de 16de eeuw staat dit najaar centraal in Rotterdam met bordelen, feestvierende boeren, kwakzalvers en ongelijke liefde. Met ironie en zelfspot wordt de maatschappij weerspiegeld in de kunst. Soms is er sprake van een moraal, maar de humor en ironie overheerst.
Dit boek kan je voor € 7,50 afhalen in Middelburg Centrum. De opbrengst is voor Sri Lanka Support. Informatie over onze kleine stichting is gemakkelijk te vinden via Google en/of Facebook.
- Onderwerp: Beeldend
eram
65 advertenties
23 jaar actief op het Prikbord