Corsiva 490 classic met motor en trailer
Beschrijving
Te koop aangeboden: een prachtige Sloep Corsiva 490 Classic, compleet met een betrouwbare Suzuki 9.9pk buitenboordmotor, elektrisch gestart, en een bijpassende trailer. Deze set is ideaal voor zowel beginnende als ervaren watersporters die op zoek zijn naar een complete en direct vaarklare oplossing. De sloep biedt comfort en stabiliteit op het water, perfect voor ontspannen tochten. De Suzuki buitenboordmotor staat bekend om zijn zuinigheid en stille werking. Met de inbegrepen trailer is de sloep eenvoudig te vervoeren en te water te laten. Een complete set voor jarenlang vaarplezier!
De geremde kanteltrailer is tot 750kg gekeurd, dit heeft als voordeel dat de boot ook door auto's met een laag trekgewicht getrokken kan worden, bovendien kan er gewoon een witte kentekenplaat op.
Ook is de wegtrailer voorzien van waterdichte verlichting, er hoeft dus geen verlichtingsbalk verwijderd te worden.
In de praktijk ben je binnen 10 minuten aan het varen.
De boot is voorzien van een kaartplotter en dieptemeter Lowrance Reaval 7 trippleshot ook leuk om mee te vissen.
Het zitje is om te bouwen tot zonnebed
De motor is jaarlijks onderhouden, ook nu zit er een nieuwe impellor, bougies, en olie in. Er is ook een coursekeeper gemonteerd voor optimaal stuurgedrag bij lage snelheid
- Vermogen: 10pk
- Lengte: 5m
- Brandstof: Benzine
- Motor: Buitenboordmotor
Willem71
1 advertentie
2 weken actief op het Prikbord