Consulten via Mediumschap en Reikibehandelingen
Beschrijving
k ben Lia leeuwenburgh
Ik ben Reiki- Master en Medium en ik kan u helpen met Reiki-behandelingen en zonodig een dr.Bachbloesembehandeling en daarnaast geef ik spirituele consulten via mijn Mediumschap.
Bij Reikibehandelingen die ik geef op behandeltafel vraag ik om geen dikke kleding en leren riem of centuur aan te doen. dit geld ook voor kinderen.
De behandelingen duren gemiddeld zo''n 45 a 50 minuten .
Bij consulten via Psychometrie ,zo heet dat, kan ik u via foto of voorwerp boodschappen geven over uzelf voor eigen inzicht, groei van heden verleden en toekomst, ook van uw overleden dierbaren die vaak een boodschap willen brengen
Als u wilt kunt op aparte wijze schilderen , ik schrijf alles op wat ik door mag geven en advies is dan ,hang het aan bv de koelkast en ik garandeer u dat er na verloop van tijd nog veel meer op te zien. en u ook het geschrevene gaat begrijpen en we bespreken dat ook.
Ook geef ik spiritueel schilderen in kleine groepjes.ook dan schrijf ik alles op en krijgt u het mee. het is vaak leuk omdat wat er geschilderd wordt iedereen van elkaar kan leren.
wilt u nog meer informatie bel gewoon op ,mijn nummer is 0615425102
ook uiteraard over de kosten ,
Ben lid van een spirituele vereniging, heb op beurzen gestaan en in het land avonden verzorgd. 40 jaar zorgervaring en ook in buitenland mensen behandeld.
maar gelieve tijdens kantooruren te bellen.
zie ook mijn website.praktijk van der kooij-lia leeuwenburgh
Algemeen
cleeuw
2 advertenties
2 jaar actief op het Prikbord