Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plaats advertentie

APK KEURINGSSTATION DIRK VOOR UW JAARLIJKSE APK OOK VOOR CAMPERS

€ 50,-
71x bekeken sinds 2 nov. '26
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

APK KEURINGSSTATION DIRK VOOR UW JAARLIJKE APK OOK VOOR CAMPERS!

Algemene Periodieke Keuring

Naast het verkoop bij autobedrijf-dirk kunt u bij ons ook terecht voor de APK-keuring van uw auto. Onze keurmeester(s) keurt uw auto op een aantal wettelijke eisen voornamelijk gericht op veiligheid en op de milieubijdrage van uw auto. In veel gevallen kunt u hier gewoon op wachten. Na afloop ontvangt u het keuringsbewijs. Bij Autobedrijf-dirk betaalt u een all-in bedrag inclusief afmeld kosten en milieumeting. Hierdoor komt u achteraf niet voor verrassingen te staan. Uiteraard is het mogelijk om de APK-Keuring te laten uitvoeren voor alle merken auto's. Wij keuren ook campers en lichte bedrijfswagens.

Campers

Net als een auto moet een camper APK gekeurd zijn, om er zeker van te zijn dat hij in goede conditie is en veilig de weg op kan. Ook wanneer de camper niet gebruikt wordt, moet hij op tijd APK gekeurd worden. Kom langs en laat jouw camper keuren kosten € 90,00 exclusief btw

Tijdens de APK van jouw camper lopen wij je camper op alle belangrijke punten. Zo zien wij ook direct of hij toe is aan onderhoud of reparatie. Wij zullen de nodige reparaties uitvoeren en op maat gemaakt advies geven voor het beste onderhoud van jouw camper. Iedere camper met een maximummassa van niet meer dan 3.500 kg is in onze vestiging welkom.

APK met deeltjesmeting €60,- ex de BTW
APK campers €90,- ex de BTW
APK personenauto's €41,32 ex de BTW
Herkeuring €20,66 ex de BTW

Herkeuring

Als u de auto bij ons aanbied voor de APK en uw auto wordt afgekeurd en u laat de auto bij ons repareren worden er geen kosten voor de herkeuring in rekening gebracht.Mocht u de auto zelf repareren, dan rekenen wij voor de herkeuring.

Ondeugdelijke of incomplete reparaties kunnen ervoor zorgen dat voor een tweede herkeuring kosten in rekening worden gebracht.

Steekproef

De RDW controleert steekproefsgewijs de uitvoering van de APK keuring. Als jouw auto geselecteerd voor een steekproef, dan moet deze na de keuring beschikbaar blijven voor de RDW. De controleur is binnen een korte tijd na de afmelding aanwezig. Uw auto moet dus voor de herkeuring op het keuring station blijven tot de RDW-controleur is geweest. Vervelend, maar boos worden heeft geen zin. Zeker niet op het garagebedrijf, zij kunnen er niets aan doen.

Autobedrijf Dirk
Nieuwe Kruidmolenweg 30
4382 WB Vlissingen
Tel werkplaats 0118-785044

Advertentienr. 11431450

tony1998

Zakelijk

2 advertenties
21 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht