Aankondiging
Samenvouwen
Nog geen aankondiging.
Wifi verbinding met 3940 modem
Samenvouwen
Dit onderwerp is gesloten.
X
X
-
Oorspronkelijk gepost door Niggo@Paiazul
Was trouwens mijn advies, dat terzijde ik denk niet dat dat je probleem oplost aangezien die Vista laptop hoogstwaarschijnlijk geen 5Ghz netwerken kan ontvangen.
Waar ik benieuwd naar ben is het IP adres van de Vista laptop, kun jij die voor mij opzoeken zodra deze verbonden is ?. Hier staat hoe (stap1): http://computertotaal.nl/apps-softwa...8Ht3FMFdLbf.97
Niggo, Het heeft even geduurd, maar af en toe heb ik nog iets anders te doen. Maar het IP adres is
192.168.11.21
Reageer
-
[quote=Paiazul]Oorspronkelijk gepost door fred44nl@fred44nl: Dit wordt voor een leek zoals ik wel heel technisch. Stap voor stap als het mogelijk is.
Deze is te vinden via het Configuratiescherm > Systeem > Apparaatbeheer
Het overzicht van apparaatbeheer ziet er zo uit: http://puu.sh/lSKPk/2e9bf5c978.png
Onder netwerkadapters vind je de netwerkkaart (mijn voorbeeld heeft enkel een LAN kaart, WiFi kaart moet er nog in)
#1 Rechtermuisknop > Uitschakelen
#2 Rechtermuisknop > Installatie ongedaan maken
#3 Laptop opnieuw opstarten
#4 Terug naar apparaatbeheer en de netwerkkaart opnieuw inschakelen en drivers installeren.
Bij voorkeur handmatig door naar de site a.h.v. merk en type netwerkkaart.
Linux live CD gedeelte weet ik niets van.
Het controleren van modeminstellingen (naam SSID veranderen, wachtwoord SSID veranderen etc) gaat als volgt.
#1 Ga naar Start > Uitvoeren > Typ "cmd" > Opent een pop-up en typ "ipconfig" > Schrijf op wat er achter Default
gateway staat (voorbeeld: 192.168.1.1)
#2 Neem de laptop die verbonden via de modem en typ het gedeelte in wat achter Default gateway stond.
#3 Als het goed is opent een inlogoverzicht (voorbeeld: http://puu.sh/lSLwh/70062d7e0d.jpg)
Reageer
-
Oorspronkelijk gepost door PaiazulIk heb jaren probleemloos met Vista en het vorige modem (3925) gewerkt. Maar ik zal het advies van Caroline opvolgen al weet ik alleen nog niet hoe ik 1 naam moet veranderen'.
Voordat je allerlei instellingen gaat veranderen zou ik even inloggen op het modem en kijken hoe de 2.4 en 5.0 GHz zijn ingesteld. Inloggen is simpel, je hoeft niet moeilijk te gaan doen met ipconfig of gateways.
Hoe stel ik het WiFi-signaal in op het WiFi-modem?
Reageer
Om te reageren, moet je eerst inloggen.
Reageer