Gerelateerde video's
-
VERBORGEN PRACHT ACHTER TER LUCHT
2.451 weergaven
-
GOES VAN BOVEN: WILHELMINADORP
3.337 weergaven
-
VIER ZINGT PASTORALE
2.791 weergaven
-
DE TOON IS GEZET SPEELT 'HUILEN IS VOOR JOU TE LAAT'
1.173 weergaven
-
Oud-Sabbinge op 16mm (Huwelijk)
2.792 weergaven
-
POLDERFAIR GOED BEZOCHT
1.484 weergaven
-
HEEL TER VALCKE BAKT
3.526 weergaven
-
IN GOES KAN IEDEREEN MEEDOEN
920 weergaven
-
LADIES FUTSAL #14
1.860 weergaven
-
Bierbrouwerij Emelisse
3.051 weergaven
-
LAAT JE GRATIS RONDLEIDEN
1.904 weergaven
-
ALLES VOOR DE FRUITTELER
2.189 weergaven
-
HET BLOEMENMEISJE VAN HET SCHUTTERSHOF
3.931 weergaven
-
SENSE - Your Eyes
2.754 weergaven
-
DIT IS RENE VERHULST
3.233 weergaven
6 reacties
wat bedoelen jullie met deze pagina
ik snap niet wat jullie bedoelen
hoezo anton en [email protected] begrijp je niet wat hier met dit filmpje bedoeld wordt. Dus het liedje deze stad begint op een spookstad te lijken, wat je dus hoort maar dan in het Engels (misschien is je Engels niet goed dat kan ) dat hoor je omdat steeds meer ondernemers de kop moeten laten hangen en iedere ondernemer naar de klote gaat of al is gegaan en er daarom zoveel leegstand is. En vandaar het filmpje, snap je. Het is diep triest maar wel de werkelijkheid. Dank voor het filmpje, je gaat de stad niet in dus hebt ook niet in de gaten hoeveel leegstand er is, en nu wel.
Heel triest, het hart van de stad is lee en ziet er triest uit. Hopelijk is dit een tijdelijke zaak en komen er weer betere tijden aan, dat zal zeker gebeuren.
Natuurlijk, maar er zijn ook winkels naar een andere locatie verhuisd. Winkels die al voor de Corona een uitverkoop hadden om te stoppen. En winkels die gestart waren en wellicht in betreffende branche geen toekomst hadden, het is inderdaad zo dat Corona de grootste reden is maar niet voor alle winkels.
Bedankt hé Rutte.