ZeelandNet Video stopt
Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.
Lees meerHet is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.
Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.
Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.
8 reacties
goed gemaakt. http://www.greenpeace.nl/Nieuws_2011/Landelijke-manifestatie-tegen-kernenergie-op-16-april/
corva waar ze heeeeel lang radioactief afval gaan bewaren ? jij gelooft het zelf ? het wachten is op dat er gewoon geen geld meer voor is, en dat zal heus eerder zijn dan die tienduizenden jaren dat die zooi nog levensgevaarlijk blijft, en dan.. tja, dan waait het gewoon weg, of loopt het de zee in. net fukushima, maar dan wat langzamer.. maar ja, de generatie voor u heeft er lekker van kunnen genieten, het buitenlandse (amerikaans) bedrijf waar heel borselle voor is gebouwd heeft er vet aan kunnen verdienen, en die zijn straks dood of vertrokken. en wie blijft er met de rozooi zitten van een ander ? en wie mag de opslag betalen tot zijn dood, en de dood van zijn/haar nazaten vele generaties lang? juist: U dus ! en voor wat ? goedkope energie voor mensen die vroeger leefden. waanzin gewoon ! zo iets doe je niet ! laat niet als dank, die bordjes zag je vroeger nog wel eens. nu niet meer.. het is trouwens echt geen toeval dat de ziekte KANKER explosief veel voorkomt, nadat in de jaren 50 kernenergie is uitgevonden. kernerergie, alleen lompe achterlijke inhalige gemuteerde inteelt varkens geloven erin. ze moesten allemaal maar **gemaakt worden want ze hebben de gekke koeien ziekte en zijn mentaal helemaal niet lebber meer. dat is het natuurlijk instinct van mens en dier, gestoorden die een gevaar vormen voor de kudde of voor de genen pool die ze vertegenwoordigd, worden gewoon opgeruimd of verstoten. dus, ik ga de delta opzeggen en ook zeelandnet wat onderdeel is van de atoom maffia. ENECO investeert tenslotte niet in die vuiligheid !
http://www.schoongenoegvankernenergie.nl/
Goede muziek van Kraftwerk, voor de rest is de begeleidende tekst ongefundeerde onzin. Verdiep je eens in de feiten voordat je als een kip zonder kop gaat raaskallen. Op deze manier ben je voor mij even erg als een kerncentrale zelf. Paranoïde groene fundamentalist met boter op zijn hoofd die net zo goed een deel van het probleem is dan van de oplossing.
De begeleidende tekst bedoel ik de reactie van groene erwt voor alle duidelijkheid.
De filmbeelden vind ik erg mooi gemaakt, en de muziek erbij is ok. Alleen ben ik het niet zo eens met de uitspraak in de tekst: "Delta en Zeelandnet als onderdeel van de atoommaffia" Dat gaat voor mij echt te ver. Ik kan wel je standpunt begrijpen over de gevaren van radioactiviteit , maar probeer de rest eromheen niet te zwart/ wit te zien , alsjeblieft. Groetjes uut Oost Souburg.
waar moeten we naar toe als het hier fout loopt? we worden al zo lang belazerd door de fijne bedrijven uit Amerika. het is goed voor de werk gelegenheid. bedenk wat anders a.u.b. er sterven hier al genoeg mensen aan kanker!!!!
hey een groene leugen! kernenergie is slecht en levensgevaarlijk. windmolens levert horizonvervuiling en vermoorden onze vogels. Kolencentrales leveren te veel Co2-uitstoot, en kost fosiele energie. Maar al dat greenpeace en groene leugen tuig hebben wel allemaal een tv/pc/wasmachine/koelkast/verlichting/radio/wasdroger/vriezer/vaatwasser. en maar klagen. Get a job you bumm!