Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

  • 82
ergee@foto

Antiek Veiling in Zeeuwse Concertzaal

Het Middelburgs Veilinghuis/A. I. Verhage, Kunst- en Antiekveilingen hield vandaag en morgen nog van 10.00 tot 11.30 uur, kijkdagen in de Zeeuwse Concertzaal te Middelburg. Aanvang Veiling dinsdag 2 december 14.00 uur!

5 reacties

joopf 01 December 2008
Deze akelig scheve foto hoort m.i. thuis op het prikbord.
Ronald 03 December 2008
Hebben alle aanwezigen verplicht sterren moeten geven aan deze foto ?
Wim Karelse 06 December 2008
Zijn dit de Zeeuwse brompotten. Wat een gezeur zeg. Leuk om te zien vond ik
Karel 24 December 2008
Als "Zeeland op foto" op deze manier gebruikt wordt als reclame-site voor een (veiling)bedrijf, dan moet er maar ingegrepen worden door een "beheerder". En als het nu nog mooie plaatjes waren......en ook nog manipulatie van de stemmen. Slechte reclame voor het veilinghuis.
Tannetje van Doorn-Waesdorpe 30 December 2008
Wat zeuren al die mensen toch. Het is toch geen fotowedstrijd! Gewoon een aardig plaatje van een leuk evenement in een prachtige Concertzaal. Wat wil je nu nog meer!?