We gebruiken cookies voor persoonlijke content en advertenties, voor sociale media en om uw bezoek te analyseren. We delen informatie over het gebruik van onze site met onze sociale media, advertentie en analytische partners die het mogelijk delen met andere informatie die zij over u hebben verzameld. Meer over ons cookie beleid kunt u op onze speciale pagina lezen.
Door gebruik te blijven maken van deze website of door hiernaast op "Akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Het Middelburgs Veilinghuis/A. I. Verhage, Kunst- en Antiekveilingen hield vandaag en morgen nog van 10.00 tot 11.30 uur, kijkdagen in de Zeeuwse Concertzaal te Middelburg. Aanvang Veiling dinsdag 2 december 14.00 uur!
5 reacties
joopf01 December 2008
Deze akelig scheve foto hoort m.i. thuis op het prikbord.
Ronald03 December 2008
Hebben alle aanwezigen verplicht sterren moeten geven aan deze foto ?
Wim Karelse06 December 2008
Zijn dit de Zeeuwse brompotten. Wat een gezeur zeg. Leuk om te zien vond ik
Karel24 December 2008
Als "Zeeland op foto" op deze manier gebruikt wordt als reclame-site voor een (veiling)bedrijf, dan moet er maar ingegrepen worden door een "beheerder".
En als het nu nog mooie plaatjes waren......en ook nog manipulatie van de stemmen. Slechte reclame voor het veilinghuis.
Tannetje van Doorn-Waesdorpe30 December 2008
Wat zeuren al die mensen toch. Het is toch geen fotowedstrijd! Gewoon een aardig plaatje van een leuk evenement in een prachtige Concertzaal. Wat wil je nu nog meer!?
5 reacties