Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

  • 73
[email protected]

Antiek Veiling in Zeeuwse Concertzaal

Het Middelburgs Veilinghuis/A. I. Verhage, Kunst- en Antiekveilingen hield vandaag en morgen nog van 10.00 tot 11.30 uur, kijkdagen in de Zeeuwse Concertzaal te Middelburg. Aanvang Veiling dinsdag 2 december 14.00 uur!

4 reacties

Otto Vosveld 02 december 2008
RoRa 03 december 2008
Volledig met je eens Otto.
joopf 03 december 2008
Geen beste reclame voor het veilinghuis. Ik zou me schamen als ik op dergelijke manier reclame zou moeten maken!
Piet Hillebrand 05 december 2008
Wat is Middelburg toch bevoorrecht met zo'n prachtige Concertzaal

Trefwoorden
middelburg antiek veiling