Hoe doe ik dat in Windows 10
Aankondiging
Samenvouwen
Nog geen aankondiging.
VPN tijdelijk uitschakelen om via highwinds te kunnen downloaden
Samenvouwen
Dit onderwerp is gesloten.
X
X
-
ik vraag me steeds weer af, waarom iemand een VPN service gebruikt.
om anoniem te surfen ??
nou vergeet het maar, want als een instantie wil weten wat je op internet hebt gedaan, dan moet de VPN service die informatie vertrekken.
volgens mij is een VPN heel vaak een soort schijn-veiligheid.
Reageer
-
Nog altijd heb ik het bovenstaande probleem om niet te kunnen downloaden via highwinds - telefonisch contact heeft ook geen oplossing geboden. Mijn instelling voor highwinds gecontroleerd en ok bevonden (door medewerker zeelandnet). VPN uitgezet - Ik vraag mij af welke instellingen mogelijk nog meer van invloed zijn?
Ik blijf het proberen met alternatieve oplossingen die mogelijk hier worden geboden.
Reageer
-
Ik kan het aan de schermafbeelding niet zien, alleen dat er 2x een highwinds server is ingesteld. Dat maakt het voor jezelf niet duidelijker. (Bij een van de twee begint de weergavenaam met een spatie.)
Je zult echt moeten zoeken in Grabit waarom hij geen verbinding wil maken. Of het op een andere computer proberen.
Reageer
-
Oorspronkelijk gepost door kaatjecanadaHoi,
Ik heb het geprobeerd op een andere computer ....> zelfde resultaat - Kan zijn (zie ik over 2 uur) dat het wachtwoord bij zeelandnet niet juist was (of verlopen dus niet meer aan de eisen voldeed). Ik ga rustig slapen en probeer morgen opnieuw ...............> wordt vervolgd!
Ben je inmiddels al een stap verder gekomen met dit probleem? We horen graag van je!
Reageer
Om te reageren, moet je eerst inloggen.
Reageer