ZeelandNet Video stopt
Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.
Lees meerHet is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.
Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.
Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.
Mercedes presenteert na negen jaar de compleet vernieuwde Citan. Deze lichte bedrijfswagen is een product van de samenwerking tussen Mercedes en Renault, maar is wat betreft de tweede generatie meer Mercedes dan voorheen.
Matthijs van der Wal is de nieuwe verkoopadviseur lichte bedrijfswagens bij Louwman Mercedes-Benz in Goes. Mijn nadere kennismaking leerde dat ik te maken heb met een man die via de socialisatie veel autobloed in zijn aderen heeft.
Ik heb hem voorgesteld een meer dan uitgebreide test te maken met de nieuwe Citan, namelijk op één dag heen en terug naar de Eifel.
Het resultaat is dat ik de nieuweling goed heb leren kennen in alle opzichten!
Reacties