Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ZeelandNet Video stopt

Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.

Lees meer

Het is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.

Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.

Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.

Spreeuwen strijken massaal neer in de Van Dishoeckstraat

4.001 keer bekeken
RTV Vlissingen
Gepubliceerd op 11 okt. 2021
De platanen in de Van Dishoeckstraat staan nog volop in blad en daar maakt het spreeuwenvolk dankbaar gebruik van. Sinds een aantal weken komen hele groepen spreeuwen aangevlogen aan het einde van de middag om vervolgens bezit te nemen van de ruim aanwezige platanen in de Van Dishoeckstraat in Vlissingen. Het is dan ook een gekwetter jewelste, geregeld staan mensen stil om een filmpje te maken. Rond 20:00 uur als het donker is geworden keert de rust weer terug in de straat. Het is dit jaar in deze straat voor het eerst dat het spreeuwenvolk massaal neerstrijkt in de platanen.