Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ZeelandNet Video stopt

Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.

Lees meer

Het is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.

Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.

Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.

Luxe jachten van jachtbouwer Amels aan de binnenhaven

4.226 keer bekeken
RTV Vlissingen
Gepubliceerd op 31 mrt. 2019
Wie in Vlissingen over de Koningsbrug rijdt, heeft daar misschien wel eens een glimp van ze opgevangen: de super jachten van Amels. Deze is sinds 2000 in Vlissingen actief met de bouw van luxe jachten. Deze week lagen er 4 jachten aan de kade (s), Here comes the Sun, Aurora Borealis, Amels 24204 en de YN 473. ‘Here Comes The Sun’ deze is de grootste ooit gebouwd door dit bedrijf met een lengte van 83 meter. De aanblik van deze luxueuze jachten doet je meteen denken aan Monaco, waar de meeste van dit soort jachten liggen.