ZeelandNet Video stopt
Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.
Lees meerHet is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.
Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.
Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.
www.zeelandnet.nl/prikbord/foto-en-video/analoge-cameras/8950285-Nikon_F2.html’
3 reacties
Die 300 euro vraagprijs die op het prikbord staat is heel wat realistischer dan die 500 euro die hier gevraagd wordt, maar je kan het gewoon proberen natuurlijk, wat de gek er voor geeft als motto, wie weet vinden ze wel een sukkel die denkt dat het een goede prijs is omdat zeelandnetTV, de officiële internet provider, onderdeel van het alom gerespecteerde Delta zijn naam er aan verbind. Of doen ze soms net alsof ze daar bij horen voor de verkopen ? Zelf zou ik zo geen zaken doen maar ja. Moet allemaal maar kunnen op zeelandnet.
Dit is niets waard, deze analoge techniek is voorbij.
Valt op dat landelijk gezien veel jongeren overstappen op analoge camera's vanwege betere kwaliteit foto's dan et digitaal.