ZeelandNet Video stopt
Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.
Lees meerHet is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.
Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.
Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.
www.liveleak.com/view?i=7aa_1396880556 dit mogen mensen die in nederland wonen niet zien wen er maar aan het net gaat meer gecensureerd worden.
Blijkbaar vind onze overheid ons te dom om met informatie om te gaan.
Weg met de armen......www.youtube.com/watch?v=eBuC_0-d-9Y
___ ___ ___ krant wilde niet publiceren over die klachten van telefoontjes goes 112 ik mag niet zeggen dat het mischien wel
www.foplijn.nl/ is.
Bij deze:)
Burgervaders en wethouders die frauderen fabrieken die hun rommel achter laten het volk niet mans genoeg hier wat tegenin te brengen?
Nou kids maak je borst maar nat dan.
www.nu.nl/binnenland/3746570/brabant-twijfelt-zaak-chemie-pack.html
___ ___ ___ 'Nederlandse banken komen onder druk uit' burgers blijven nog even bloeden:)___ ___ ___ De Nederlandse economie groeit naar verwachting van het Internationaal Monetair Fonds (IMF) dit jaar met 0,8 procent.___ ___ ___
Minister Ivo Opstelten (Justitie) kan niet achterhalen hoeveel er in 2000 feitelijk aan Cees H. is overgemaakt. Dat zegt hij dinsdag in de beantwoording van Kamervragen.
Reacties