Morgen Vergaat de Wereld - In Geval van Noot
7.576 keer bekeken
Frank Engels
Gepubliceerd op 16 dec. 2012
Ned.talige Zeeuwse popgroep In Geval van Noot met een oude single 'Morgen vergaat de Wereld' (1999).
Gerelateerde video's
-
De Storm 'Bløf' Live Film by the Sea
7.586 weergaven
-
Englisch in Holland
3.498 weergaven
-
Gekleed in muziek
2.374 weergaven
-
D.R.E.A.M.
2.132 weergaven
-
De eerste sneeuw in Middelburg
5.012 weergaven
-
Bonte Avond Zwin College 2016 | Duo brengt ‘Chase the Dragon’
2.359 weergaven
-
Funk 'n Sax door 99%
2.210 weergaven
-
Slumdog Millionaire
3.781 weergaven
-
Incest by Cartunes
3.468 weergaven
-
Boer zoekt markt
1.220 weergaven
-
Kort Walchers nieuws van woensdag 2 september 2009
2.582 weergaven
-
Modderdag 2018 | Oostburg
2.312 weergaven
-
CTV Live 16 december 2011 - deel 3
3.505 weergaven
-
In de prullenbak
5.567 weergaven
-
Hengstdijk in de Sneeuw
3.074 weergaven
19 reacties
wat een grapjas, paniek zaaien omdat iemand zijn calenderjaar afloopt.
Wat een grote onzin dat mensen zich in deze materie verlagen een schande, ze kunnen beter zelf de hand aan zich zelf leggen dan hoeven wij deze onzin niet meer te lezen.
Like !!!
Paniek bij zeeuwen???nooooit zeker van buiten? Hier wordt geworsteld net zolang we weer boven zijn. Oh zie het al geovanna heeft het niet zo op met mensen terwijl de een na de ander zelfmoord pleegt adverteerd zij er mee. Tja fatsoen is niet meer van deze tijd. Ga je schamen
Geweldig!!
Mensen, mensen ...kom op zeg....dit is een nummer die wij de band In geval van noot"" toevallig in het jaar 1999 hebben gemaakt en opgenomen in weert bij telstar waar we toen een platenkontract hadden", Toevallig in deze periode actueel i.v.m een maya kalender die 21 December zou aflopen.Dus geen paniek en gewoon doorgaan met ademen.!!! grtz een bandlid van toen.
Jezus zelf heeft gezegd ,,van die dag en het uur weet niemand,
Koningin Beatrix@Koningin_NL Dat gezeur over die #Mayas. Een volk dat niet eens een stel Spanjaarden kon zien aankomen, slaan Wij niet hoog aan qua voorspelkracht.
Jezus was te lui om zelf een calender te maken!
Ahum beste mensen, dit is een video met een liedje. Reacties als: 'goh wat een leuke/rare/grappige/slechte (kies maar) tekst is dat' of 'Leuk die saxofoon' of desnoods 'is het vallende sterren of vallen de sterren??' lijken mij meer op z'n plaats. Maar goed, voor de mensen die graag discussieren; De volgende keer dat de wereld vergaat (ik schat ergens in mei komend jaar) zal ik de video weer plaatsen :) En nu geen ruzie meer maken jongetjes en meisjes
Gewoon een keigoed nummer met een brilliante tekst!!! zou in deze tijd gewoon een HIT zijn ;-)
Dank je wel Ruud!!!! :))))
Teminste een iemand die het weet te warderen op zijn waarde...Thnx Ruud...
onrust? http://www.evenementkalender.nl/Amsterdam/Westergasterrein/2012-12-21/The-End-Of-The-World-Party!-7428
http://www.youtube.com/watch?v=Erznk2fqPmo&feature=youtu.be Zouden nederlanders dit durven......
Beste Maya de Bij, Natuurlijk heb ik dit liedje van onder het stof gehaald i.v.m. het gedoe rond 21-12. Ook om aan te tonen hoe 'actueel' deze einde-der-tijden-hype is. Ieder jaar fietst er wel een datum voorbij waarop 'het' allemaal afgelopen is. En jij en ik zijn er nog steeds, reken maar dat wij er zaterdag ook nog zijn. Als daar discussie over ontstaat, prima! Ik heb echter geleerd om te discussieren op basis van feiten en met respect voor het standpunt van een ander. Niet zomaar moddergooien. Vond jij het eigenlijk een leuk liedje???
http://www.nu.nl/internet/2986880/sites-moeten-betalen-embedden-en-linken-radiostreams.html
http://www.ustream.tv/channel/live-iss-stream hier kan je de niburianen evt voorbij zien komen:)
Zeeuwen op plein den haag aan het demonstreren nou kon het nog:) http://tinyurl.com/dxshez9 http://www.livestream.com/rondjebinnenhof