Gerelateerde video's
-
THE SPACEHEADS - GRAVITY
2.293 weergaven
-
Behind the Mirror- Give it a shot
7.026 weergaven
-
THE SPACEHEADS - ONE YEAR LOVER
2.351 weergaven
-
THE SPACE CARDINALS - HEYA
2.420 weergaven
-
Crazy World
2.082 weergaven
-
System Of A Down - BYOB
3.170 weergaven
-
The Ghosthunter-Keltische kringen in de Ardennen
3.755 weergaven
-
THE SPACE CARDINALS - THE LEGEND OF THE URBAN DUCK
2.191 weergaven
-
THE SPACE CARDINALS - INTOXICATED
2.948 weergaven
-
Praatprogramma 'Scheldemondig' over de Ride for the Roses
1.089 weergaven
-
Film by the Sea journaal 14 september
7.607 weergaven
-
WijzijnReel
2.126 weergaven
-
THE SPACE CARDINALS - EXTRORDINARY
2.050 weergaven
-
THE SPACE CARDINALS - WORKING SLAVE HERO
1.902 weergaven
-
Betrapt
9.993 weergaven
9 reacties
¿theraphy?
niet verwonderlijk dat er zoveel gestoorden rondlopen! hier wordt je raar van in het hoofdje.
waarom wordt crystal hier raar van in haar kleine hoofdje ? een beetje teveel voor haar ?. ik vraag me dan gelijk af wat of wie zij dan wel als normaal ervaart. die vent die zichzelf in de fik stak op de dam ? de winkelcentrum schutter ? het kabinet dat om oorlog schreeuwt en tegelijk het leger zo ongeveer afschaft ? het stelletje mongolen in nederland die op de extremisten partij heeft gestemd ? khadaffi ? zeg het maar want voor mij zijn jullie allemaal compleet geflipt !
heh heh
wat een reactie! dat soort muziek maakt mensen gek! misschien dat ze daarom gaan schieten? ben het met je eens dat velen geflipt zijn in deze rare samenleving.
Mensen worden niet gek van muziek. Als ze al gek worden van muziek dan waren ze zelf al gek en is de muziek misschien de trigger. Een psychisch gezond persoon gaat echt geen rare dingen doen door deze muziek (en ik vind het super muziek).
Deze muziek is TE gek!
ik word gek van mensen zoals christel
christel is nou typisch zo'n super trut uit een eo serie, mens als je het niks vind klik dan weg .... maar kraam niet van die onzin uit.