Heeft u 70 euro aan cash geld in huis?
Ja
Nee
Reacties (19)
The Dutch
3 weken geleden
Mooi hoe iedereen zich laat gek maken door noodpakketen en contant geld in geval van 'nood'. Maar denk je nou werkelijk dat je iets kan met contant geld kan als de stroom er vanaf is? Tanken (of opladen) kan niet want er is geen stroom, de kassalade gaat elektrisch open en de boodschappen zijn niet geprijst dus scannen kan je wel vergeten. De groenteboer op het dorp? Ja, die z'n koelkast en vriezer doen het ook niet meer. En zo kan ik nog wel even doorgaan. Kortom, laat je niet gek maken!
Karel33
3 weken geleden
The Dutch: mijn vrouw en ik laten ons niets wijsmaken. geen van de aangeraden dingen hebben we niet in huis en willen het ook niet. lasten gek maken door de dreiging van putin en china? lamenielachu--heb sneetje in mijn lip. de media werken op voller kracht en willen ons angst aanjagen. er is er maar 1 die echt gevaarljjk is: het schoothondje van dictator trump: rutte met zijn 5 % voor defensie en infra structuur.
TCB
3 weken geleden
Noodpaketten, dreiging voor van alles en nog wat: en dat allemaal omdat de wereld wordt “ “ “geregeerd” door idioten en slappelingen.
Howy Cues
3 weken geleden
Ja, hoor! Ik heb 49 oude sokken aan de lijn en binnenkort is de 50-ste ook gevuld. Wat een onnozele vraagstelling? Kom op zeg. Bij een totale breakdown is het ieder voor zich. Dus als u een beetje gewiekst bent, zorgt u dat u vooraf genoeg proviand in huis heeft om de 'donkere' dagen te overbruggen. En over cash geld gesproken, voldoet monopoliegeld om de tijd te doden. Overigens heeft een beetje straatwijze burger een alternatieve energiebron in huis om alles redelijkerwijs te laten functioneren. Trouwens, wat denkt u wat er gebeurd als Nederland dagenlang van stroom, water en gas is afgesloten? Chaos, anarchie en criminaliteit! Menig bioscoopfilm wordt dan werkelijkheid!
ik zie hier veel
3 weken geleden
ik heb al jaren geld in huis,niet omdat het rijk het zeg,maar omdat je toch geen rente meer krijg .
ik zie hier veel
3 weken geleden
o ja, aan noodpakket doe ik niet aan mee, want ik heb alles in huis in mijn kast ,zie van een noodpakket om eerlijk te zijn er geen nut in
BaGj
3 weken geleden
Ik vond zojuist in mijn auto nog € 2,25. Nu heb ik precies € 70.
Ik ben opgelucht en heb nu precies genoeg.
mrbean2
3 weken geleden
Heb geld , maar niet op advies !~
Banken hebben goed zaken gedaan, laten we het daar maar op houden !
Ook geen noodpakket in huis, waarschijnlijk wel voor enige weken eten, als het zo erg zou worden helpt een voedselpakket ook niet meer, laat me door niemand opjutten !
B Tender
3 weken geleden
Zou toch wel makkelijk zijn, als je in huis nog wat voedsel hebt.... Zou toch wel makkelijk zijn, als je nog voldoende drinkwater hebt.... Zou toch wel makkelijk zijn, als je wat extra regenwater hebt, om je ontlasting door te kunnen spoelen....... Zou toch wel makkelijk zijn, om een alternatief te hebben, als de verwarming het niet meer doet..... Zou toch wel makkelijk zijn om een power station in huis te hebben, als het elektriciteitsnet het af laat weten..... Zou toch wel makkelijk zijn, om contant geld in huis te hebben...... Zou toch wel makkelijk zijn, om wat licht te hebben in de duisternis..... Zou toch wel makkelijk zijn, om wat linnengoed in voorraad te hebben..... Zou toch wel makkelijk zijn om een aantal medicijnen en verbandmiddelen in voorraad te hebben...... Zou toch wel makkelijk zijn om een volle tank benzine te hebben....... Kortom..... Zou toch wel makkelijk zijn, om alternatieven te hebben, in een maatschappij, waarvan de kwaliteit meer en meer te wensen over laat, steeds meer op geld belust is en steeds meer hapert en hapert...... en men niet direct voor een gat te vangen is........ Wie hoort, die hoort, wie liever doof blijft, blijft gewoon doof.
Peritum ?
3 weken geleden
‘ De Zeeuwen zien ze vliegen’, nu en straks nog meer, aldus defensie ( lol)
jdekind
3 weken geleden
Geachte ik lees verschillende dingen maar heb al een aantal malen meegemaakt dat electronisch betalen is uitgevallen en daar sta je dan met je kar boodschappen die je niet kan afrekenen dan is het handig dat je contanten bij je heb , die stelling van 70 euro vind ik gek , maar contant is altijd makkelijk