Wanneer ik via mijn laptop op Delta Interactieve TV wil kijken dan krijg ik op Net5 de melding: "NotSupportedError" Hoe los ik dit op? Een aantal andere zenders, zoals NPO1,2, 3 of RTL4 doen het wel. RTL8 geeft helaas ook de foutmelding.
Aankondiging
Samenvouwen
Nog geen aankondiging.
NotSupportedError
Samenvouwen
Dit onderwerp is gesloten.
X
X
-
Bij mij was het net bij SBS6, de opname doet hij nu weer wel, maar dan nu weer dit.
En ook nog bij al bestaande opnames, waar hij weer bij het begin opstart als je verder wilt kijken, waar
je de volgende keer was gebleven.
Dus de update van afgelopen week geeft volgens mij meer probleempjes dan verbeteringen.
Het is via IE en Chrome
Reageer
-
Het wordt wat het hangen en opnieuw bij het begin kijken steeds erger, vanavond voor de 3e keer een opname vanaf het begin gezien en nog het einde niet weten.
Hopelijk wordt hier zeer snel wat aan gedaan.
Want dit is natuurlijk een probleem wat na zo'n update niet moet kunnen.
Reageer
-
Oorspronkelijk gepost door JCZHet wordt wat het hangen en opnieuw bij het begin kijken steeds erger, vanavond voor de 3e keer een opname vanaf het begin gezien en nog het einde niet weten.
Hopelijk wordt hier zeer snel wat aan gedaan.
Want dit is natuurlijk een probleem wat na zo'n update niet moet kunnen.
Andere gebruikers die ook hapering ondervinden in de opnamens mogen uiteraard ook de vragen beantwoorden. Hoe meer info de beter.
Betreffende de foutmelding, ik heb hem nog niet gekregen, maar ik heb dan ook niet de beschikking over Edge. Wanneer die foutmelding weer komt, dan verneem ik dat graag en hoor ik graag zo veel mogelijk info over gebruikte hard- en software.A prudent question is one-half of wisdom
Reageer
Om te reageren, moet je eerst inloggen.
Reageer