Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ik kijk uit naar het nieuwe Formule 1 seizoen

2.823 stemmen | Geplaatst op 21 maart 2021 | Website

Jazeker
24.2%
Och, gaat wel
15.1%
Nee, interesseert me niet
60.7%

Reacties (21)

wispelhuis 21 March 2021
Nou, ik ben wél benieuwd of de hegemonie van Mercedes onderbroken wordt. Anders wordt het een beetje saai. Dus Max, zet 'm op!
Peter0507 21 March 2021
Tot 2025 Mercedes op plaats 1 en 2.
Marinus 1959 21 March 2021
Ja hoor. Is mooi om te zien. Ook leuk om een Hollander aan het racen te zien.
Aceb 21 March 2021
Nee, ik mocht niet meedoen met m'n Opeltje Corsa, dus verrekken ze maar en richt ik m'n pijlen nu maar op een rondje Walcheren, zonder ergens te parkeren natuurlijk, dus zonder pitstop, want de gemeente Veere zal van mij niet vet..... (worden??)
2stroke4me 21 March 2021
Ben enorm fan van alle soorten motorsport, van endurance (WEC en FIM EWC) tot de Funcup, van levensgroot tot kleine schaal (rc), maar F1 kan me totaal niet bekoren.
Zeeuw65 21 March 2021
Zeer zeker. Ik heb er ook een Ziggo abonnement voor afgesloten samen met de Delta. Ik ben benieuwd. De motor van de Red Bull is stukken sneller EN de brandstof is er deze keer speciaal voor ontwikkeld in tegenstelling van de Renault tijd. En dat scheelt ook veel pk's volgens Exxon Mobil. Kan 20 PK schelen. Daarbij komt dat Mercedes grote problemen had met de te lage rake en andere zaken en het stuursysteem niet meer mogen gebruiken. Vandaar de spins. Red Bull heeft dus minimaal evenveel vermogen. Dus word het zeker spannend. Word de vrijdagen niet werken maar kijken.
Zeeuwleeuw 21 March 2021
Bizar dat in deze tijden waarin er van alles aan gedaan wordt en ook moet worden om de vervuiling en uitstoot drastisch te verminderen juist Formule1zo'n beetje dagelijks gepromoot wordt. Zelfs de journaals besteden er regelmatig uitgebreid aandacht aan. Besef wel dat het in die wereld vooral om gigantisch veel geld draait! Het is ontzettend vervuilend en het stoot enorm veel troep uit. En het maakt verschrikkelijk veel kabaal. Dat er grote stukken natuurgebied vernietigd zijn om er een nieuw circuit in Zandvoort te bouwen is naar mijn idee niet uit te leggen. En dat de heren van de race "sport" geëist hebben dat zij bij races elke dag meerdere malen een aantal kilometers over het strand dwars door een speciaal rustgebied voor dieren heen mogen rijden, waar normaal zelfs wandelaars die daar in alle rust zouden willen lopen niet toegestaan zijn, is echt niet te verdedigen. Ik begrijp ook niet dat de Gemeente Zandvoort daar in meegegaan is en toestemming voor gegeven heeft, met bovenaan een VVD wethouder. Maar ook daar draait het om veel geld, naamsbekendheid, aandacht, bezoekers. Er is voor wandelaars nota bene een speciaal pad door de duinen aangelegd zodat zij het stiltegebied kunnen omzeilen. Dat racen is alleen maar ineens "hot" omdat Max Verstappen populair is en ik vind het best een leuk joch en gun hem succes in zijn leven maar hij en het hele circus er omheen worden wel betaald door Red Bull die wereldwijd verslavende "energydrankjes" voor veel te veel geld aan met name kinderen verkoopt. Het schaadt de gezondheid en welzijn van de kinderen, hun energieniveau wisselt dermate sterk dat het op de meeste scholen al verboden is, zij raken er verslaafd aan en bovendien staan die blikjes van alle afval op straat en in plantsoenen helemaal bovenaan. Er is geen soort afval dat zo veel overal gedumpt wordt als blikjes van Red Bull. Die sponsor is dus eigenlijk een soort drugshandelaar die schat- en schatrijk is door deze rotzooi aan kinderen te slijten. En al weet ik dat de coureurs ook lichamelijk een stevige training krijgen vind ik het geen sport omdat je sport helemaal zelf moet doen, op eigen uithoudingsvermogen en spierkracht, of in een team en niet met exorbitant dure auto's waarbij bovendien degene met het meeste geld de meeste kans maakt op de beste ingenieurs en beste techniek. Dus omdat dergelijke races vooral een negatieve en schadelijke invloed hebben zouden zij afgeschaft moeten worden.
ehietahoarn 21 March 2021
Zeeuwleeuw. Voor mij is de formule 1 niet hot omdat Max nu ineens meedoet. Ik volg de formule 1 al vanaf ik een jaar of 12 was. Dik 40 jaar dus. In die tijd waren er veel minder races en ze waren nog te zien op Studio Sport. Pas na de komst van mannen als Senna, Mansel, Prost, Schumacher, en uiteraard ook Jos, is het opgebloeid tot wat het nu is. Ik heb in al die jaren niet één wedstrijd gemist (voor zover ze uitgezonden werden door de NOS). Wat betreft het milieu....zolang er nog kolencentrales bestaan over heel de wereld, zolang er nog uitstoot is van chemische stoffen over heel de wereld, vallen die paar races op een jaar in het niet. Daarnaast zijn de motoren al vele malen schoner dan in het verleden. Voor mij persoonlijk, laat maar terug komen die V12's.
mikel66 21 March 2021
maakt mij niet uit,als je het leuk vind waarom niet,en die natuur gasten moeten niet zo zeuren,dan gaat dat rot konijn toch 100 meter verder zitten,
jogi 21 March 2021
Mij interesseert dat racegedoe totaal niet, maar hoe gek ook, het is belangrijk want er wordt veel onderzoek gedaan en geld besteed aan technische ontwikkeling aan de voertuigen, en die later toegepast worden aan onze "normale" auto's voor veiligheid en betrouwbaarheid.
dutchy71 21 March 2021
Niet mijn sport, Maar voor de mensen die dit wel graag zien is dit mooi, Trouwens Alle sporten zijn een motivatie voor een mens, Maakt niet uit wat voor sport het is, Als iemand geniet van welke sport dan ook geniet ik zelf ook.
Grimbergen 21 March 2021
Tja een prins mag veel dus gaat de natuur naar de klote en mag er gewoon co2 uitgestoten worden, en de bouw van diverse projecten liggen stil, behalve projecten waar de rijken der aarde belang bij hebben . He nieuwe regering( nou ja nieuw) gewoon deze trend doorzetten hoor . zullen jullie wel een belang bij hebben, mooi toch dat jullie kunnen zeggen: stel je voor dat er zoveel werkelozen bij komen!!
Stockholm 22 March 2021
Als je deze stelling nou in Rotterdam zou doen dan zal je zien dat mensen daar veel meer hebben met sport en dus ook Formule 1. Er is niks saai aan F1 als je het leert begrijpen maar als je je nergens in wilt verdiepen dan zal je het ook altijd zo blijven zien. Maar stel, er zou een zeeuw in de Formule 1 belanden moet je eens kijken wat er dan ineens gebeurd. Dan is het opeens wel interessant. Lekker krom. Ditzelfde zag je ook gebeuren bij het wielrennen toen Hoogerland wat leuke dingen liet zien. Toen was het ineens wel leuk. Zeeuwen moeten eens leren om niet alleen maar alles wat zeeuws is te accepteren maar ook eens wat meer buiten dat wereldje kijken. Er is superveel moois buiten zeeland. Als je kwa inzicht niet verder komt dan...voetbal is toch niks aan want ze schoppen maar tegen een balletje aan ipv te kijken naar hoe het team samenwerkt etc. Wielrennen ook, kun je ook zien als een beetje dom fietsen maar als je begrijpt hoe teamgenoten elkaar helpen en het hele spel er omheen dan snap je het en wordt het leuker. Formule 1 wordt door veel zeeuwen ook gezien als een beetje dom rondjes rijden terwijl als je weet wat daar allemaal bij komt kijken kwa teamplay en het plannen van pitstops en welke band ze moeten kiezen etc. En ik generaliseer niet want er zijn ook zeeuwen die dit alles wel begrijpen maar zoals aan de uitslag van deze stelling te zien begrijpt het overgrote deel er de ballen van. Beetje jammer.
Stockholm 22 March 2021
Ik keek trouwens al dik 15 jaar Formule 1 voordat Max Verstappen kwam. Vroeger alles gezien van de gevechten tussen Senna en Prost. Bloedspannend soms plus die gillende V12 motoren van toen. En mensen die gaan lopen zeuren over CO2 uitstoot mogen bij deze wat mij betreft ook nooit meer in een vliegtuig stappen. Als je weet hoeveel een vliegtuig uitstoot daar kun je wel tientallen races van houden. Die mensen moeten echt eens wat verder leren denken. Heb je wel eens op de marine radar gekeken hoeveel schepen er varen. Wat denk je dat 1 containerschip uitstoot? Kortom, denk even voordat je als een schaap blaat over co2 uitstoot. Pas als de transport sector co2 neutraal is dan heb je recht van spreken en dan vind ik het nog zielig als je kijkt hoe weinig uitstoot er per saldo is in een race.
Stockholm 22 March 2021
Correctie 15 jaar is 25 jaar.
jippy 22 March 2021
Stockholm , wat een lul verhaal weer . Je snapt er zelf de ballen niet van . Je loopt generaties achter man . Het wielrennen leefde al in zeeland voordat hoogerland kwam kijken . Wat dacht van renners als Jo de roo . Maarten ducrot , Cees bal . Jan raas , Cees Priem ! , maar ja daar heb je natuurlijk nog nooit van gehoord !
dasy 22 March 2021
Verstappen is toch een Limburger? ik heb nix met die sport
Peter Arnold 22 March 2021
Ik ga al F1 kijken vanaf 1955 als mannetje van 8 jaar mocht ik met mijn vader mee. Op een jaar na ben ik ieder jaar naar minimaal 2 F1 wedstrijden geweest. Al een week van te voren gaan we met een groep op de F1 camping staan en maken er 1 groot feest van en het is voor ons gelijk een vakantie trip. Heel gezellig altijd met mensen vanuit heel Europa. Bier, BBQ en F1, wat wil een man nog meer. Ik heb verleden week gelezen en gezien op tv dat 1 houtkachel meer uitstoot als 6!!! vrachtwagens op Diesel. Dan zal het wel meevallen met 20 F1 auto's die een paar uur in het rond rijden. De grootste vervuilers zijn pellet en houtkachels!! en niet die paar F1 outo's .
wijari 22 March 2021
Is dat sport, heeft niets met sport te maken. Geld verkwisten, je leven wagen, lucht vervuilen.
Stockholm 23 March 2021
@ Jippy, ach gossie....nu blijkt dat ik al die namen ook nog had moeten bijvoegen want nu lijkt het ineens dat ik de ballen verstand heb van wielrennen waar ik al meer dan 20 jaar naar kijk en volg. :) Lekker narcistisch laag weer. Vraag eens om je heen Jippy en doe even je eigen realiteitcheck opnieuw en vraag het niet alleen aan je vriendjes of ze wielrennen leuk vinden. Gemiddeld genomen interesseerd een zeeuw zich niet in sport en het bewijs laat het weer zien in het aantal stemmen dus ga maar lekker primitief iemand anders aanvallen. :) Ik kom met feitjes, kijk naar de uitslag van het aantal stemmen simpeltje. :)
jippy 23 March 2021
Stockholm , de uitslag van het aantal stemmetjes zijn bij jouw meer - dan + . Eerder gaf je al aan te vertrekken op dit forum , daar je toch niemand kan bereiken , helaas . Kun je nagaan hoe ongeloofwaardig je reacties zijn . En wat narcist betreft , ik denk dat jezelf een groot probleem hebt .
U moet eerst inloggen voordat u kunt reageren.


Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!