Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Donald Trump zou een prima president zijn

4.422 stemmen | Geplaatst op 21 februari 2016 | Website

Eens
10.2%
Oneens
89.8%

Reacties (8)

GuzMo 21 February 2016
Trump is een grote blaaskaak. Hol vat wat erg hard klinkt. Vreselijke man.
Mark Tak 21 February 2016
Trump zou de Beste President zijn om de simpele reden dat ie zijn campagne voert met eigen geld.En dus niet onder het juk leeft van speciale intersten groepen zoals Bankiers.
ikkenie 21 February 2016
Voor alle mensen die hier te pas en te onpas het woord discriminatie roepen. Luister naar dit figuur, dan weet je wat dat woord betekend.
Fatsoen 21 February 2016
Donald Trump? Vraag me af waaruit die ooit ontsnapt is! Totaal verknipt!
kaja googoo 21 February 2016
Van mij mag hij hij is hard eerlijk en speelt met zijn eigen geld.. Heel Amerika is al naar de klote en in uitkering slaap je op straat, 90 % heeft overgewicht daar en werk is er niet en al het geld gaat naar defensie of dat idiote nasa gebeuren dus al die presidenten zijn al mislukt en veel erger kan het niet meer worden daar met 4000 miljard in het rood als staatsschuld !!! Hij kan het alleen maar beter doen, slechter kan niet meer haha
enrique 21 February 2016
In het begin hoor je elke kandidaad, makkelijke praatjes hebben. Zodra die gene gekozen is, dan moet hij of zij volgen en doen wat er gezegd wordt. Ook moet deze persoon het systeem volgen. Dit geldt ook voor onze Geertje. Als hij de minister president zou worden, dan zal hij ook asielzoekers moeten accepteren. Dus Trump roept nu. En er zal weinig gebeuren. Gr e
tiscrea © 21 February 2016
Zelden zo'n hork gezien... Maar de Amerikanen zien hem - erg genoeg - wel zitten voorlopig. Ik zou mijn hart vast. Nu was Sjors Bush jr. al geen licht, maar Trump slaat alles. Misschien uitstekend geschikt voor het zakenleven, maar voor de politiek en diplomatie?
Jati 22 February 2016
Hij zal er zeker voor zorgen dat de klasse die het toch al goed heeft, het nog wat beter gaat hebben. Die man heeft denk ik niet meer politieke ambities dan het omlaag gooien van belastingen voor de 1%-ers, afschaffen van regeltjes voor vastgoedmagnaten, etc. Alles voor de eigen portemonnee vrees ik.
U moet eerst inloggen voordat u kunt reageren.