Groen eten
4 reactiesSchijn niet zo goed meer tegen rauwkost te kunnen, krijg dan buikpijn.Terwijl ik het zo graag lust,vooral met veel lekkere dingen erin, tomaat, olijven,kaas,yohonaise,spekjes, kruiden,enz... Een beetje minderen met rauwkost dan maar.
Vandaag rustig aan morgen ook zondag ook,denk echt wel aan me zelf anders moet ik bekopen, vroeger met migraine nu niet meer.
Het eind van de verbouwing is in zicht, remmen kan ik goed, nee ik heb geen haast.Tegenwoordig denk ik als het vandaag niet klaar komt dan toch morgen.
4 reacties
Je bent al een echte Zeeuw geworden in de loop der jaren: Lukt 't vandaehe nie, dan lukt 't merrehe! (Luctor et emergo).
Ja, die klachten , ze komen er allemaal bij en je krijgt ze voor niks!. Want niet alleen worden wij aan de buitenkant ouder, maar ons lijf van binnen ook (helaas).
Wat zul je toch genieten van je "nieuwe" huis !!
15 July 2011 om 14:20
Goh jullie schieten aardig op met de verbouwing. Weet je nog dat je aan verhuizen dacht. Het zal mooi worden.
het is beiden onze leeftijd Jannie...de rauwkost en het remmen...een voordeel en een nadeel.
15 July 2011 om 14:27
15 July 2011 om 14:42
15 July 2011 om 18:13