Verjaardag
5 reactiesIn twee keer visite ontvangen dat vinden wij leuker, dan kom je meer tot een praatje maken met elkaar.s'middags mijn man zijn familie s'avonds mijn familie.L.werd 70 en weet nooit wat hij voor zijn verjaardag wil, nou dan zoek ik iets leuks op voor hem.
S'avonds met ons gezin gegeten,onze schoondochter had een generale van haar koor.Begin volgende week uitvoering dan kan je niet gemist worden.
Openlucht museum Arnhem heel leerzaam om naar toe te gaan.
Weet je waarom deze boerderij blauw geschilderd is, tegen de vliegen, of het hielp dat wist men niet.
Nog geen dag voor zussendag kunnen prikken, wanneer we met vakantie gaan weet ik nog niet enz. De echte zussen zullen maar niet zolang wachten om iets gezamelijks te doen, zusje komt eerder met haar man,dat hebben wij gisteravond afgesproken toen ze belde.Gaan wij toch samen op stap, jongste zus had al leuke voorstellen.
5 reacties
05 April 2011 om 14:31
05 April 2011 om 15:41
05 April 2011 om 16:57
05 April 2011 om 20:16
Jannie , ik las op Wilda's blog dat je zoon 7.30 kg. woog bij zijn geboorte. Dàt was toch wel erg veel ?
Het VVVkantoor in Ouddorp, is ook zo blauw geschilderd. Dat ken je vast ook wel. Het ziet er vrolijk uit.
70 jaar en nog lekker actief. We hebben geluk met onze mannen, vind je niet ?
05 April 2011 om 21:11