Wekelijks t/m 14 augustus
Atelier Maria Magdalena
In het stadhuis op de Grote Markt van Goes is t/m 14 augustus de tentoonstelling Atelier Maria Magdalena te zien. Meer dan vijftig schilders en schilderessen uit Midden-Zeeland zijn de uitdaging aangegaan om hun visie op en gedachten bij Maria Magdalena te schilderen. Het resultaat is overrompelend.
Maria Magdalena wordt de ene keer neergezet als zondaar, en andere keren weer als als kroongetuige of feministe avant la lettre. Al die typeringen zien we terug in de moderne Zeeuwse Maria Magdalena's die in het stadhuis van Goes zijn te zien. Een extra dimensie in Goes is dat een aantal kunstenaars gebeurtenissen en ervaringen uit het eigen leven vertalen naar hun versie van Maria Magdalena.
Ben je van mening dat een uitje niet aan onze regels voldoet, of ongepast is? Mail de webmaster. Evenementen worden zonder tussenkomst van de redactie geplaatst. Zeelandnet is niet verantwoordelijk voor de inhoud van deze berichten.