Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Seat Leon 1.2 tsi ecomotive good stuff

€ 4.850,-
20x bekeken sinds 12 nov. '25
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Bij het ontwerpen van de Seat Leon stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas.

Alle belangrijke audiofuncties zijn regelbaar zonder het stuur los te laten. De knoppen bevinden zich onder uw vingers. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Deze auto heeft airconditioning aan boord. De uitrusting van deze Seat is met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Zodra een van de banden spanning verliest, geeft het bandenspanningscontrolesysteem een waarschuwingssignaal.

Indien u interesse heeft in deze Seat, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?

Meer informatie

Algemene informatieMerk: Seat
Model: Leon
Type: 1.2 TSI Ecomotive Good StuffTechnische informatieAantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.197 cc
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.775 kg
Wielbasis: 258 cmMilieu en verbruikBrandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Emissieklasse: Euro 5StaatAantal sleutels: 2 (1 handzender)Financiële informatieMotorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal

Algemeen
  • Model: Leon
  • Carrosserie: Hatchback
  • Bouwjaar: 2010
  • Brandstof: Benzine
  • Kilometerstand: 175.347km
  • Transmissie: Handgeschakeld
Exterieur
  • Kleur: Wit
Comfort
  • Rijhulpsystemen: Cruise Control
  • Extra's: Airconditioning, Sportstoelen
In samenwerking met AutoZeeland
Advertentienr. 9774986

Autobedrijf de Kramer

AutoZeeland

36 advertenties
8 jaar actief op het Prikbord