Zomeravondvoetbal Vlissingen

Communities

ZeelandNet

Zomeravondvoetbal Vlissingen

69.888 bezoekers 1 lid Log in

Programma 2020 (o.v.b.)

    Programma 2020  
       
Deelnemende teams:   Fc O.W.B. Sinke Komejan B.V.
    Meijer Montage Meijling & Sarneel
    Fc Zuppelli Hypotheken L.V.V. Lodico United
    Jammer Emile Keizer Karelhof
    Daane Stukadoors TEAM
    Bizon Taxi Vlissingen  
       
       
Datum Tijd Thuis-team Uit -team
Maandag 6 april 19.00 Fc O.W.B Sinke Komejan B.V.
  19.00 Meijling & Sarneel Fc Zuppelli Hypotheken
       
Dinsdag 7 april 19.00 Jammer Emile Keizer Karelhof
  19.00 Meijer Montage Bizon Taxi Vlissingen
       
Woensdag 8 april 19.00 Daane Stukadoors TEAM
  19.00 L.V.V. Lodico United Fc O.W.B.
       
Dinsdag 14 april 19.00 Sinke Komejan B.V. Jammer Emile
  19.00 TEAM Meijer Montage
       
Woensdag 15 April 19.00 Bizon Taxi Vlissingen L.V.V. Lodico United
  19.00 Fc O.W.B. Meijling & Sarneel
       
Donderdag 16 april 19.00 Fc Zuppelli Hypotheken Daane Stukadoors
  19.00 Keizer Karelhof Sinke Komejan B.V.
       
Dinsdag 21 april 19.00 Jammer Emile Bizon Taxi Vlissingen
  19.00 Meijer Montage Fc Zuppelli Hypotheken
       
Woensdag 22 april 19.00 L.V.V. Lodico United TEAM
  19.00 Keizer Karelhof Fc O.W.B.
       
Donderdag 23 april 19.00 Sinke Komejan B.V. Daane Stukadoors
  19.00 Meijling & Sarneel Meijer Montage
       
Dinsdag 28 april 19.00 Fc Zuppelli Hypotheken Jammer Emile
  19.00 L.V.V. Lodico United Keizer Karelhof
       
Woensdag 29 april 19.00 TEAM Fc O.W.B.
  19.00 Bizon Taxi Vlissingen Sinke Komejan B.V.
       
Donderdag 30 april 19.00 Meijer Montage Daane Stukadoors
  19.00 Keizer Karelhof Meijling & Sarneel
       
Woensdag 6 mei 19.30 Fc Zuppelli Hypotheken L.V.V. Lodico United
  19.30 Daane Stukadoors Jammer Emile
       
Donderdag 7 mei 19.30 Keizer Karelhof Bizon Taxi Vlissingen
  19.30 Sinke Komejan B.V. Meijer Montage
       
Maandag 11 mei 19.30 Meijling & Sarneel TEAM
  19.30 Fc O.W.B. Daane Stukadoors
       
Dinsdag 12 mei 19.30 Bizon Taxi Vlissingen Fc Zuppelli Hypotheken
  19.30 Jammer Emile L.V.V. Lodico United
       
Woensdag 13 mei 19.30 Meijer Montage Keizer Karelhof
  19.30 Meijling & Sarneel Sinke Komejan B.V.
       
Donderdag 14 mei 19.30 L.V.V. Lodico United Daane Stukadoors
  19.30 Jammer Emile TEAM
       
Maandag 18 mei 19.30 TEAM Fc Zuppelli Hypotheken
  19.30 Bizon Taxi Vlissingen Fc O.W.B.
       
Dinsdag 19 mei 19.30 Meijling & Sarneel Jammer Emile
  19.30 inhaal/reserve  
       
Woensdag 20 mei 19.30 Daane Stukadoors Keizer Karelhof
  19.30 Sinke Komejan B.V. Fc Zuppelli Hypotheken
       
Dinsdag 26 mei 19.30 Meijer Montage Fc O.W.B.
  19.30 L.V.V. Lodico United Sinke Komejan B.V.
       
Woensdag 27 mei 19.30 TEAM Bizon Taxi Vlissingen
  19.30 Fc Zuppelli Hypotheken Keizer Karelhof
       
Donderdag 28 mei 19.30 Meijling & Sarneel Daane Stukadoors
  19.30 Jammer Emile Meijer Montage
       
Woensdag 3 juni 19.30 Fc O.W.B. Fc Zuppelli Hypotheken
  19.30 Meijer Montage L.V.V. Lodico United
       
Donderdag 4 juni 19.30 Keizer Karelhof TEAM
  19.30 Bizon Taxi Vlissingen Meijling & Sarneel
       
Maandag 8 juni 19.30 Daane Stukadoors Bizon Taxi Vlissingen
  19.30 Jammer Emile Fc O.W.B.
  19.30 L.V.V. Lodico United Meijling & Sarneel
  19.30 TEAM Sinke Komejan B.V.
       
Woensdag 10 juni 19.00       TOERNOOI ALLE                TEAMS  

 

Delta Safe Security wint ook het toernooi!



Thuis   Uit Uitslag
F.c.O.W.B   Delta Safe 1-0
Zuppelli Hypotheken   Daane Stukadoors 4-0
Keizer Karelhof   L.V.V. Lodico United 1-1
Meijer Montage   Jammer Emile 0-0
TEAM   Delta Safe 0-4
Meijling&Sarneel   Zuppelli Hypotheken 0-1
Keizer Karelhof   F.c.O.W.B 0-0
Daane Stukadoors   Meijer Montage 3-1
TEAM   L.V.V. Lodico United 1-3
Jammer Emile   Meijling&Sarneel 0-4
L.V.V. Lodico United   F.c.O.W.B 0-0
Zuppelli Hypotheken   Meijer Montage 1-2
Delta Safe   Keizer Karelhof 1-1
Meijling&Sarneel   Daane Stukadoors 2-1
F.c.O.W.B   TEAM 1-2
Jammer Emile   Zuppelli Hypotheken 0-4
L.V.V. Lodico United   Delta Safe 0-2
Keizer Karelhof   TEAM 2-0
Daane Stukadoors   Jammer Emile 2-1
Meijer Montage   Meijling&Sarneel 1-3
Winnaar poule A   Winnaar poule B  
Delta Safe   Zuppelli Hypotheken 6-0

  Uitslag toernooi        
             
POULE A gewonnen gelijk verloren Punten voor tegen
Delta Safe 2 1 1 7 5 2
Keizer Karelhof 1 3   6 4 2
L.V.V. Lodico United 1 2 1 5 4 4
F.c.O.W.B 1 2 1 5 2 2
TEAM 1   3 3 3 10
             
             
Poule B gewonnen gelijk verloren Punten voor tegen
Zuppelli Hypotheken 3   1 9 10 2
Meijling&Sarneel 3   1 9 9 3
Daane Stukadoors 2   2 6 6 8
Meijer Montage   1 3 1 3 8
Jammer Emile   1 3 1 1 10

Team - L.V.V. Lodico United

Bedankt SV Walceren

SV Walcheren bedankt namens de spelers en bestuur van de Z.A.V. voor de 2 geschonken wedstrijdballen!

Gevloerd door een Daane of door een Dame?

Daane Stukadoors -L.V.V.

Feestje bij FC O.W.B.

FC O.W.B winnaar toernooi en competitie!

Een opkikkertje?

Tja ineens werd het drukker op de reservebank!

Keeper Jan

Keeper Jan

Sportief gebaar speler van L.T.D.I.D.K.

Omroep Zeeland - Daane Stukadoors 2017

Rust in vrede Owen, we gaan je missen knul!

Wij zijn diep geschokt en bedroeft door het tragisch ongeluk met dodelijke afloop van Owen.
Familie, vrienden heel veel sterkte om dit groot verlies te moeten verwerken.
Bij de eerste wedstrijd van de ZAV zullen wij ook zeer gepast een minuut stilte houden! R.I.P

Fc O.W.B 2 kampioen prestatie klasse 2017



Jammer Emile - Meijer Montage 2017

L.V.V.- L.T.D.I.D.K 2017

Jammer Emile - Meijer Montage 2017

Kampioen Poule B 2011 Kantine Zeeland Sport

Florie Timmerwerk wint ook het toernooi 2016

Frank van VNLS was er ook bij!

Uniek team, altijd blijven lachen ook bij verlies!

Florie en water, gaat dat wel goed?

ook Sjaak was weer aanwezig!

Fc O.W.B - Bouwbedrijf Markooi

Toernooi 2014 wazig hoor die Ad!

Kantine Zeeland Sport kampioen Z.A.V 2013

 

Kantine Zeeland Sport wint het toernooi

  De Kampioenen Kantine Zeeland Sport, zowel toernooi als competitie gewonnen!

 

1.Kantine Zeeland Sport

2. Kojo Engineering

3. Bouwbedrijf Markooi

4.Bouwcenter Logus

5. Fc O.W.B.

6. Kantine Walcheren

Fc O.W.B tegen Kojo engineering

Zomeravondweer?

 

En toen kwam de regenboog

Cafe de Vriendschap - De Dwaes

Wel ver hoor dat andere doel!

Fc Logus - VNLS sport

makkie vanavond he jongens!

Kampioen 2012 Kantine Walcheren

Bah weer verloren zeg!

Enkele EPZ spelers

Diep bedroefd en ontdaan!


Ons oud-bestuurslid Jan Schillemans is helaas veels te vroeg overleden.
Jan bedankt voor je jarenlange inzet, uit het oog maar vergeten doen we je niet!

AFGELAST!

Ter informatie:

Zoals bij iedereen ( denk ik) wel bekend is dat wegens Corona alle evenementen tot juni niet door gaan, moeten wij helaas ook onze competitie annuleren. Ons streven is om wel het toernooi door te laten gaan op 10 juni ,maar dat is nog te ver weg om dit vast te stellen. Tegen die tijd horen jullie meer hierover! Wij wensen jullie heel veel sterkte en gezondheid toe, en hopelijk allemaal tot ziens op 10 juni!

 

Wij houden jullie uiteraard op de hoogte!

Delta Safe Security Kampioen Z.A.V. 2019

Spelers Meijling&Sarneel - Delta Safe

FC O.W.B. Kampioen 2018

FC O.W.B. Kampioen 2018

FC O.W.B. winnaar toernooi 2018

De bode

De Vlissingse bode

Daane Stukadoors de wedstrijd is spannend he!

Helemaal afgeleid, zo spannend op het veld?

Ballet dansen of voetbal?

Balletdansen of voetbal?

Oei als dat maar goed komt Jammer Emile

oei

Spelers FC O.W.B. - Jammer Emile

FC O.W.B. - Jammer Emile

FC O.W.B. - Daane Stukadoors

Fc O.W.B. - Daane Stukadoors

Meijer Montage kampioen recreatie klasse 2017

Florie Timmerwerk Kampioen 2016!

Winnaar 2015 Florie Timmerwerk

*meer foto,s in fotoalbum!

Broederliefde de Florie,s

Spannend hoor die finale!

enkele spelers Kantine Zeeland Sport

Bedankt voor jullie inzet scheidsrechters!



FC O.W.B. heeft er altijd zin in!

Fc O.W.B feliciteerd Florie Timmerwerk!

Florie timmerwerk heeft er zin in!

Florie Timmerwerk - Kantine Zeeland Sport

Goed gefloten hoor!

kampioen 2014 Kantine Zeeland Sport


Namens bestuur en spelers gefeliciteerd!

Fc O.W.B- Bouwbedrijf Markooi (reservekleding wit)

Kampioen Z.A.V. 2013 Kantine Zeeland Sport

Kampioen Toernooi 2014 Kantine Zeeland Sport

toernooi 19 mei 2011

FC Logus heeft het toernooi gewonnen!Lachend

2e De Dwaes

3e Garderen Dekker

4e Agrimarkt Vlissingen

5e Zeeland Sport

6/7e VNLS Sport en Fc Dorst

8e EPZ

Kampioen Poule A 2011 De Dwaes

 

Tactiekbesprekking?

Clubblad Zeeland Sport 2014

Sportief

Geen geweld op het voetbalveld!

Speel sportief, en neem de beslissing van de scheidsrechter voor lief!

 

 

Fc O.W.B. Spannend he die wedstrijd

Omhoog