stiertje
Welkom
Archief
Wie ben ik
Leuke Links

RSS
Dit log bevat 18+ content

stiertje

Bezoekers: 93260
Welkom op mijn weblog



Dinsdag

Gisteravond was het gewoon buiten spelen ,het was droog maar wat was t koud en dan nog die koude  ijzeren of stalen ballen brrr.Maar heb ondanks dat toch 2 partijen gwonnen,ben er blij mee.Er staan grote verlichtingspalen ,1 man werd boos omdat hij het niet goed zag en mopperde nogal dat we beter op een andere baan konden gaan spelen.Helaas voor hem, je krijgt een baan toegewezen en dat is dan zo.Dat zijn de regels en zo wordt t dan ook gespeeld.

Het weer is er niet beter op geworden,niks om naar buiten te gaan  dus wat  in huis bezig ,met allerlei klusjes  is dat ook weer gedaan.Bowie ligt weggedoken onder de bank ,die heeft ook geen zin om mee te gaan  gelijk heeft hij.

Piet is iemand aan t interviewen voor het clubblad,zo zie je maar we hebben het er maar druk mee.

 



 Reacties

Het is hier mooi om te zien. De kat wil steeds naar buiten. Maar als ik de achterdeur open doe dan maakt hij meteen rechtsomkeert. Hij moet echt van kou helemaal niets hebben, ondanks zijn dikke vacht is het een koukleum.

Geplaatst door: paled op 17-04-2012 17:13 uur

Waar haal je de energie vandaan omdat allemaal te doen ,ik zou het niet meer kunnen opbrengen .Als je maar geniet he !

Geplaatst door: vdh2@zeelandnet.nl op 17-04-2012 17:18 uur

Vanavond zou het heel wat kouder zijn geweest. Groeten Izerina

Geplaatst door: izerinalin op 17-04-2012 19:02 uur

Het zijn mooie dingen, waar je als je werkt geen tijd voor hebt. Goh jij werkte altijd zo hard. Leuk hè zo'n sport.

Geplaatst door: buitenkans op 18-04-2012 14:27 uur


 Uw reactie

U bent nog niet ingelogd; hierdoor kunt u nog geen reactie plaatsen.
Ga eerst na de inlogpagina. Als u geen ZeelandNet abonnemenent heeft kunt u een gast-account gebruiken.



ZeelandNet draagt geen verantwoording voor de inhoud van dit weblog.